איך הלוואות יכולות לסייע לסטודנטים?

אחת התקופות היפות ביותר חברתית ואחת התקופות שבהן אתם עושים למען העתיד שלכם יותר מכל תקופה אחרת, היא התקופה הסטודנטיאלית. נקודת הפתיחה של מסלול הלימודים של צעירים רבים ידועה מראש, ומתחילה לאחר הטיול הגדול המגיע לאחר השירות הצבאי. כעת, רגע לפני שאתם בוחרים את תכנית הלימודים החביבה עליכם ואת המוסד בו תרצו ללמוד, האם אתם מוכנים כלכלית למסע המרתק של חייכם? כיום תוכלו ליהנות משלל הלוואות למטרות שונות שיאפשרו לכם ללמוד בראש שקט.

עוזבים את בית ההורים לטובת דירת סטודנטים:

אז מדוע סטודנטים צעירים רבים צריכים לקחת הלוואה? אם בעתיד תשקיעו את כספכם באפיק של ניהול תיקי השקעות, המצב בהווה קצת שונה. כידוע, הסטטוס בו נמצאים סטודנטים הוא סטטוס של אנשים צעירים בתחילת דרכם, שלא הספיקו לצבור הון רב, ואת הכסף המועט שהם הרוויחו הם השקיעו בטיול גדול לאחר השירות הצבאי. בפועל, להיות סטודנט אומר המון פעמים לעזוב את בית ההורים. מדוע? בישראל כיום יש לא מעט מוסדות לימוד כאשר בראשן ניתן למנות את האוניברסיטאות הממוקמות גם במרכז, גם בצפון וגם בדרום. בהנחה ואתם גרים בדרום ורוצים ללמוד בתל אביב לדוגמא, הרי שעליכם לקחת הלוואה שתאפשר לכם ליהנות מפתרונות דיור בעיר שבה אתם רוצים ללמוד. לא צריכים להטריד את עצמכם במשמרות בעבודות מזדמנות, אלא לקחת הלוואה שתעניק לכם ראש שקט לכל השנה.

לא דוחים את הלימודים בשנה, גם כשאין כסף לשכר הלימוד:

עוד הרבה לפני שישנם סטודנטים שזקוקים להלוואה לטובת מגורים בעיר בה נמצא מוסד הלימודים שלהם, ישנם אלו שאין להם כלל כסף לשלם את שכר הלימוד. במרבית המקרים הסטודנטים נתמכים על ידי הוריהם שלוקחים על עצמם את שכר הלימוד, ולעתים התשלום ללימודים מתבצע דרך הפיקדון הצבאי. יחד עם זאת, תמיד ישנם מקרים בהם סטודנטים נדרשים לשלם בסופו של דבר את שכר הלימוד מכספם האישי, אך בפועל לא לכולם יש את היכולת לעשות זאת. אם פעם היה עליכם לעבוד קשה כדי לצבור די כסף למימון הלימודים שלכם, כיום תוכלו ליהנות מהלוואה עם תנאים נוחים ומקלים לקהל הסטודנטים. מתחילים לעבוד וללמוד עבור העתיד שלכם כבר בשנה הקרובה!

ומה עושים אחרי הלימודים? משקיעים את מיטב כספכם:

הרצון שלכם ללמוד במוסד ללימודים גבוהים נובע בין היתר מהרצון שלכם להבטיח לעצמכם עתיד בטוח מבחינת תעסוקה ומבחינה כלכלית. אכן, ישנם תארים שנלמדים המעניקים לכם את הזכות להשתלב במגוון משרות בכירות ומתגמלות. תוך כמה שנים, מהרגע בו תשתלבו במשרה שלכם, תוכלו כבר לקצור את הפירות עם כסף שחסכתם לכל אורך התקופה. אם בתחילת דרככם הייתם צריכים הלוואה על מנת לממן את הלימודים שלכם, בעתיד תוכלו להשקיע את הכסף שאתם מרוויחים באפיק של ניהול תיקי השקעות. הכסף שלכם יוכל להיות מנוהל בידיהם של מנהלי תיקי ההשקעות הטובים ביותר שימצאו את נתיבי ההשקעה המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.