הלוואה דחופה בתנאים נוחים

כל אחד מאתנו עשוי להזדקק יום אחד להגיע לידי בקשת הלוואה לצורך כלשהו, וזה לא ממש משנה מה המצב המשפחתי שלו ומהי רמת ההכנסות החודשית שלו. שכן לעיתים ישנם צרכים שונים שהם מחוץ למסגרת הנורמה ונדרש סכום כסף גדול שאין אותו באמתחת, נטילת הלוואה תוכל לסייע ולפתור את החסר במזומנים, ולקדם תהליכים שונים שנתקעו בגלל חוסר ממון.
הצרכים משתנים מאוד ממשפחה למשפחה ומאדם לאדם. גם סטודנט רווק עשוי להזדקק לקבלת הלוואה בשביל לסיים לימודי תואר או להשלים בהצלחה את שלבי רכישת המקצוע שלו. בעלי משפחות עשויים להזדקק לקבלת הלוואה לצורך כלכלת המשפחה כאשר המצב לחוץ מעט מהרגיל למען שיפור תנאי החיים, הכסף מהווה עבור כל אחד מאתנו מענה רחב על קשת של צרכים הכרחיים כמו עניינים רפואיים וכדומה אך גם עבור שאיפות, פינוקים ורצונות.

ממי כדאי לבקש הלוואה?קשת המאה - הלוואה דחופה

בעת שמתעורר צורך לכסף מזומן ומידי והאדם מחפש הלוואה דחופה אך שההחזר שלה יהיה בתנאים נוחים, נתון האדם בהתלבטות. שכן חשוב לו למצוא גורם כלשהו, בנק או חברה פרטית כלשהי שיוכלו להעמיד לרשותו את הסכום הנדרש לו כעת לצורך הלוואה כמובן. חשוב לו גם שהכסף יועבר לידו במועד. ושהוא לא יצטרך להמתין פרק זמן ארוך מידי עד לאישור של ההלוואה, כמו כן חשוב לו מאוד כי הפרוצדורה תהיה פשוטה וקלה ולא מסורבלת מידי. בשלב הזה הבחירה המשמעותית היא לאיזה גוף כלכלי כדאי לפנות בשביל לקבל הלוואה כזו.

הלוואה מבנק או מגוף פרטי?

ישנם גופים כלכליים רבים שיוכלו להלוות למבקש ההלוואה את הכסף הדרוש לו. התנאים שונים מאוד ממקום למקום והפערים עשויים להיות משמעותיים במיוחד. כל גוף כלכלי רשאי לקבוע, בגבולות הסבירים כמובן, את התנאים בעניין ההלוואות שהוא מעמיד לרשות לקוחותיו. האחריות על הבחירה תהיה כמובן מוטלת על מבקש ההלוואה. כלקוח כדאי לו לנהוג בתבונה ולנסות למצוא את ההלוואה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר עבורו.

מה זו הלוואה משתלמת?

הלוואה משתלמת זוהי הלוואה שהיא לא כרוכה בתשלומי ריבית גבוהים מידי, תנאי ההחזר שלה נוחים ואפשריים עבור הלקוח וככל שאחוזי הריבית על ההלוואה יהיו נמוכים יותר כך תהיה ההלוואה משתלמת יותר.
הלוואה חוץ בנקאית תהיה נוחה מכמה וכמה בחינות. ראשית בגלל הזמינות שלה ביחס להלוואות בנקאיות. כלומר, ניתן לקבל תוך זמן קצר את ההלוואה, כמו כן ההלוואה לא משפיעה על ההתנהלות השגרתית בבנק והיא לא פוגמת באשראי של הלקוח בבנק.

 

 

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.