לפני שלוקחים הלוואה לפתיחת עסק הנה 5 עצות זהב לעסק מצליח

החלטתם לפתוח עסק בשעה טובה ומוצלחת, אנו בקשת המאה השקעות לא משאירים אתכם לבד במתן הלוואה לפתיחת העסק,

אבל לפני הכל חשוב לנו… שתלמד כמה טיפים ועצות שבעלי העסקים המצליחים ביותר כבר יודעים. אנו ממליצים לגזור ולשמור והכי חשוב בהצלחה בעסק החדש.

 

בעלי עסקים בישראל יודעים היטב שכדי להצליח ולהמשיך לפתח את העסק עוד ועוד דרוש תכנון מוקדם, חשיבה יצירתית, עזרה מאנשי מקצוע מוכחים, דבקות במטרה, תהליך לטווח הארוך, עובדים מסורים וחרוצים ואם צריך לא יזיק גם טיפת מזל. רק בעל עסק יכול להבין את החיבור לעסק שלו, בזמן שיהיו אחרים שיגידו שמדובר רק בעבודה או במקור הפרנסה, בעלי העסקים שבאמת מחוברים לעבודה שלהם יודעים שזה כמעט כמו משפחה נוספת בנוסף למשפחה האמיתית. על מנת למקסם את העסק ועל מנת להתקדם כל הזמן לעבר היעדים עלינו לעשות מספר צעדים ולפניכם חמישה טיפים שיובילו אתכם בדרך הנכונה.

לבחור את האנשים החזקים בעסק בפינצטה

כבעלי עסקים אתם כבר יודעים היטב שהריכוזיות מובילה לשחיקה ולאחר מכן גם עלולה להגיע נקודת שבירה. על מנת למנוע זאת מומלץ לבחור אנשים איכותיים ומוכחים שיכולים להוריד מכם לחץ בעבודה עצמה וגם באחריות שהם מקבלים. בחירת האנשים החזקים בארגון היא הצעד הראשון בדרך להצלחה ופיתוח העסק, אם תבחרו את האנשים הנכונים אתם כבר מתחילים במסלול הנכון.
למידת השוק והפעלה בהתאם
כל עסק, בכל תחום יודע ימים טובים יותר וימים טובים פחות. החוכמה היא להכיר את השוק לפרטי פרטים ולפעול בהתאם למה שקורה סביב, גם אם זה אומר לשנות אסטרטגיה או צעדים ברגע האחרון. הצעד הנכון היום הוא לא בהכרח הצעד הנכון מחר ולכן לא בהכרח משמעותי הצעד שהחלטתם לעשות אלא הטיימינג שבו תבצעו אותו.

להשתמש בקדמה – הנהלת חשבונות באינטרנט

לעומת תפקידים שלא תוכלו לוותר עליהם, זה נראה כי מרואה החשבון שלכם תוכלו להיפרד בזמן הקרוב הנראה לעין. הנהלת חשבונות באינטרנט היא כבר מזמן לא חלום רחוק אלא מציאות של עסקים רבים שמנצלים את הקדמה הטכנולוגית וחוסכים הרבה זמן ולא מעט כסף. הנהלת חשבונות היא תחום מורכב על פניו אבל כאשר מפשטים את התחום וכאשר משתמשים בתוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט מבינים שהשד לא כ"כ נורא.

לכו עם הלב ופחות עם הראש

זו אולי נשמעת כמו עצה מוזרה אבל רוב ההחלטות הנכונות שלכם יגיעו מהראש אבל ההחלטות המדהימות שלכם, אלו שיכולות לשנות את התמונה בזמן קצר יגיעו דווקא מהלב. לפעמים התחושה הזו באצבעות חזקה יותר ונכונה יותר מהביטחון בהחלטה שמתגלגלת לכם במחשבה, אל תפחדו ללכת עם הרגש ולוותר מדי פעם על השכל הישר.

אל תפחדו מכישלונות, נצלו אותם לטובתכם

זו אולי נשמעת קלישאה שחוקה אבל מהטעויות שלכם ומהכישלונות שלכם תלמדו הרבה יותר מאשר ההצלחות ולכן גם אם נכשלתם או נפלתם בהחלטה כזו או אחרת זה לא הזמן להוריד את הרוח שנושבת בגבכם אלא בדיוק להיפך. זו התחושה שאתם צריכים לשדר גם לעובדים שלכם אחרת כבר במשבר הראשון אתם תרגישו שהעסק שבניתם בשתי ידיים עלול להתפרק.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.