עורך דין לליווי במתן הלוואה, לעיתים זו עזרה גדולה

מי מאיתנו לא היה רוצה לדעת שהוא מסתדר מבחינה כלכלית? שהוא לא זקוק לסיוע של אחרים כדי לממן את מה שדרוש לו? האמת היא, שלמרות הרצון הטוב ולמרות העובדה שכולנו עובדים קשה כל החיים, תמיד יש רגעים שבהם לא באמת נוכל להסתדר בלי הלוואה. יש אנשים שלוקחים הרבה הלוואות לאורך החיים ויכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, כמו לדוגמה: יציאה לחופשה, שיפוץ בבית, קנית רכב חדש, קניית דירה ועוד. מה שמשותף לכל המקרים שבהם אנחנו רוצים לקבל הלוואה מהבנק זה שתמיד אנחנו בעמדת החולשה. כלומר, הבנק הוא גדול וחזק ואנחנו עומדים מולו כמבקשי סיוע. לכן, אם גם אתם רוצים להבטיח שתקבלו את ההלוואה שלה אתם זקוקים ואם אתם רוצים לדעת שזה יהיה בתנאים טובים, כדאי יהיה לכם לבחור עורך דין מומחה. עורך הדין שלכם יוכל לעזור לכם בפגישות עם הבנק ואתם תיראו הרבה יותר רציניים, דבר שיוביל לכך שתצאו עם מבוקשכם, אז למה אתם מחכים?

כך בוחרים עורך דין שיוכל לעזור לכם בהצלחה

אם יש משהו שכולנו יודעים זה שלא חסרים עורכי דין לתחומים שונים בישראל, מה שגם מעורר את השאלה כיצד נוכל לבחור ביניהם? האם כל אנשי המקצוע טובים? האם מכל עורך דין שעוסק בתחום הזה נקבל את השירות הכי טוב שיש? התשובה היא בדרך כלל שלילית ולכן טוב תעשו אם תבדוק לאיזה איש מקצוע אתם חושבים להתקשר. הפרמטרים שמוכיחים את עצמם כחשובים לכל אורך השנים הם:

• האם מדובר על עו״ד שמגיע עם ניסיון רב?
• האם הלקוחות של אותו איש מקצוע ממליצים עליו ועל שירותיו בחום?
• האם זה אדם שתמיד יהיה לכם נעים להתייעץ איתו?
• האם הסכום שהוא ידרוש מכם עבור השירות יהיה הגיוני?

אין סיבה לבחור ככה סתם את האדם שבידיו אתם מפקידים את המשימה החשובה הזאת ולכן כדאי לברר היטב לאיזה עורך דין אתם מתקשרים.

איך תחזירו את ההלוואה?

מעבר לכך שכדאי יהיה לבדוק לאיזה מעורכי הדין הרבים שיש בישראל אתם פונים, חשוב מאוד גם לבדוק על איזה תנאים של הלוואה אתם חותמים. אין סיבה לקחת הלוואה שאח״כ תכביד עליכם ושלא תדעו איך למממן אותה ולכן חשוב לרדת לכל הפרטים האלה ולבדוק לאן אתם נכנסים. איש מקצוע טוב יוכל לא רק לייצג אתכם ולשפר את הסיכויים שלכם לקבל את ההלוואה אלא הוא גם יידע לייעץ לכם כך שלא תכבידו על עצמכם בהמשך עם ההחזרים. אתם חייבים להבין שלקחת ככה סתם הלוואות, אפילו אם אפשר לעשות את זה ב״קליק״ זה עדיין לא אומר שזה מומלץ כי בסופו של דבר יגיע היום שתצטרכו להתחיל לשלם אותן. זו לא בושה להודות שאתם זקוקים לסיוע, לפנות אל מי שמבין בענף הזה ולקבל עזרה מקצועית, אז למה לדחות את העניין?

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.