אודות

קשת המאה השקעות היא חברה להלוואות ומשכנתאות חוץ בנקאיות, הפועלת משנת 2010 ומנוהלת על ידי בכירים בענף הכספים וההשקעות בישראל, עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום.

יש לך נכס? יש לך הלוואה!
אנו מספקים ללקוחותינו הלוואות מהירות לכל מטרה, בתנאים נוחים ובריבית אטרקטיבית ביחס לחברות המתחרות בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות, ובהחזר חודשי קבוע. ההלוואות שלנו ניתנות לבעלי נכסים בישראל כנגד שעבוד הנכס, ללא תלות במצב חשבון הבנק, גיל הלקוח, מצבו התעסוקתי או גורמים אחרים.

שירותי החברה כוללים:
הלוואות מיידיות לכל מטרה, עד 2,000,000 ש"ח
פתרונות אשראי חוץ בנקאיים
חילוץ מכונס נכסים
סילוק חובות הוצאה לפועל

הגינות ושקיפות – מעל לכל
כל אחד משירותי המימון שלנו ניתנים לאחר חתימה על חוזה, שנערך על ידי עורך דין ובנוכחותו. אנו מעודדים את לקוחותינו לקרוא ולהבין כל סעיף לפני החתימה, ואף לקחת את החוזה לבחינה אצל עורך דין מטעמם. אנו מחויבים לתת תשובה לכל שאלה, ומאמינים בשקיפות מוחלטת של המידע.

בנוסף לשקיפות, אנו מאמינים בדרך עבודה מסודרת וברורה, ולכן, בחברת קשת המאה השקעות התשלומים לעולם אינם מתבצעים במזומן. אנו מספקים חשבוניות וקבלות על כל תשלום, ועומדים בפיקוח הדוק של משרד עורכי דין ורואי חשבון.

אם אתה בעל נכס הזקוק להלוואה מהירה בסכום גבוה או במשכנתא חוץ בנקאית, ומעוניין בתנאים נוחים ויחס הוגן – צור איתנו קשר. נשמח לספק לך מידע נוסף ולענות על כל שאלה.

להלוואה מיידית השאירו פרטים: