הלוואות בביטקוין

קשת המאה- הלוואות בביטקוין

הביטקוין הנו מטבע דיגיטלי. הוא נחשב למטבע מכיוון שהוא בעל ערך, כלומר, אנו יכולים להציע שירותים או מוצרים בעבור ביטקוין או לשלם באמצעות הביטקוין בעבור שירותים או מוצרים שאנחנו מבקשים לקבל. משום שהביטקוין הנו מטבע דיגיטלי, אין כל קושי בהחזקה או בהעברה שלו. את הביטקוין ניתן לאחסן בקלות בכל מחשב אישי ובכך להימנע מהצורך להתנהל מול בנקים או גופים כלכליים אחרים. מטבע הביטקוין ניתן לגיבוי ולהצפנה מפני חשש לגניבות. ניתן לבצע באמצעות הביטקוין תשלומים לכל מקום באמצעות האינטרנט, כאשר העמלות לביצוע העברות הכספים הן נמוכות במיוחד.

חברת "קשת המאה השקעות" מציעה לכם שירות חדש של קבלת ותשלום הלוואות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות מבוזרים) כמו הביטקוין או המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים כמו אית'ריום, ריפל, ביטקוין קאש ולייט קוין. 

המטבעות הדיגיטליים הולכים ומעצבים לנגד עיננו, מערכת כלכלית חדשה, שעתידה בקרוב מאוד אולי, להחליף את המערכת הבנקאית. בינתיים, אנו עדים לעוד ועוד תמורות ושינויים משמעותיים המתרחשים בעולם הכלכלה הווירטואלי. אחד השינויים הגדולים הללו הוא פיתוח האפשרות של לקיחת ותשלום הלוואות באמצעות מטבע ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מובילים נוספים.

בכלל, נראה שיותר ויותר אנשים מעוניינים להשקיע במטבעות דיגיטליים המבססים לעצמם מעמד בעולם הפיננסי. מטבעות אלה יכולים לאפשר קבלת גישה חופשית לשוק העולמי ובכך למנוע את התלות בגופים בנקאיים או פיננסיים אחרים. אחת הסיבות המרכזיות לכך, שהמטבעות הדיגיטליים יפרחו ככל הנראה בתחום ההלוואות, היא משום האפשרות להימנע מתשלום מס מיידי על ביצוע עסקאות הלוואה. לצד האפשרויות לקחת הלוואות או לשלם אותן באמצעות המטבעות הווירטואליים, נראה שגם לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות עבור השקעה במטבעות הדיגיטליים, הפכה למגמה שתופסת תאוצה משום העלייה בערכם של מטבעות דיגיטליים מסוימים. מצד אחד, תוכלו להחליף בקלות בין כסף רגיל למטבעות דיגיטליים ומצד שני, ברמת ההשקעה; בזמן שאתם נהנים מהחזרים נמוכים עבור ההלוואה לכל מטרה שלקחתם, אתם תוכלו ליהנות גם מתשואות ההשקעה במטבעות הדיגיטליים.

היתרונות הבולטים של המטבעות הדיגיטליים:

  • מטבעות הניתנים להעברה באופן ישיר מאדם לאדם, ללא צורך בגוף מתווך כמו הבנק וללא התלות במערכת סליקה.
  • מי שמעביר כספים במטבעות דיגיטליים, משלם עמלות נמוכות במיוחד, גם אם מדובר בהעברה כספית ברמה הבינלאומית.
  • ביצוע עסקאות מתבצע באופן דיסקרטי לחלוטין.
  • השימוש בטווח הארוך של המטבעות הדיגיטליים, יוכל למנוע היווצרות של אינפלציה.

 

חברת "קשת המאה השקעות", המעניקה לכם שירותי הלוואות ומשכנתאות חוץ בנקאיות לכל מטרה, מציעה לכם ליהנות משירותי ההלוואות החדשים של עולם המטבעות הקריפטוגרפיים:

  • קבלת מטבעות קריפטוגרפיים בתור תשלום עבור הלוואות.
  • לקיחת הלוואות במטבע ביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים מובילים נוספים.

 

לכל בירור בנוגע לשירותי ההלוואות במטבעות קריפטוגרפיים או בנושאי ההלוואות והמשכנתאות לכל מטרה,

פשוט התקשרו: 03-5544461.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.