מימון לרכב

מהו מימון לרכב?

היום רכב חדש כבר לא חלום, ניתן לרכוש רכב חדש לחלוטין ב 100% מימון בתנאים מצוינים והחזרים משתלמים.

כולנו יודעים שרכישת רכב ישן, הוא אומנם זול בהרבה, אבל תחזוקה ותיקונים ודלק הנם הוצאות גדולות בהרבה. היתרונות הגדולים ברכישת רכב חדש הם מינימום הוצאות של דלק ותחזוקה מינימלית ורובנו כלל לא מרשים לעצמנו רכישת רכב חדש, אך אצלנו "בקשת המאה" רכישת רכב חדש משתלמת ואפשרית ביותר.

מימון לרכב 100%

הכוונה במימון 100% היא מימון ע"י חברות חיצוניות הנותנות את המימון לרכב בהחזרים של 60 תשלומים, בתנאי שיעבוד הרכב החדש בהחזרים נמוכים וריביות כדאיות.

לאחר 60 חודש, באפשרותך לשדרג את הרכב לחדש בתנאים משתלמים וכדאים, זה הוא המענה המושלם לקניית רכב חדש אצלנו "בקשת המאה", נתייחס לכל בקשה ונהפוך לכם חלום למציאות.

רכישת מונית ( מספר ירוק)

בקשת תוכל להגשים חלום – תוכל לקבל אצלנו הלוואה לרכישת מונית חדשה/ישנה כפי בחירתכם, בתנאים מעולים ובריבית אטרקטיבית במיוחד.

בקשת המאה – החלום להיות עצמאי זה לא רק חלום.

יועצי המימון שלנו לרכבים ישמחו לקבוע אתכם פגישה על מנת שתוכלו לקבל את ההצעה המשתלמת והטובה ביותר עבורכם.

מימון לרכב מסחרי

בקשת המאה תוכל לקבל הלוואה לרכישה/שידרוג של הרכב המסחרי שלכם במהירות, כל שעליכם לעשות זה להתקשר אלינו ונשמח לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר.

בקשת המאה מתגאים במהירות וביעילות במתן מימון לרכישה או שידרוג רכב מסחרי – ידוע לנו כי הרכב משמש אותכם בשוטף ביום יום בזמן העבודה – חשוב לנו כי ההלוואה לרכב תתבצע במהירות וכמו שכולנו יודעים זמן זה כסף!

הלוואה לרכב יד 2

בקשת המאה תוכלו לקבל הלוואה לרכב הקיים שברשותכם, כמו כן, אם בא לכם להתחדש או לפנק את האישה ברכב יד שנייה אחר תוכלו לקבל הלוואה לקניית רכב אצלנו בקשת המאה בתנאים מעולים ובמהירות.

הרכב שבבעלותכם = כסף !

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית השאירו פרטים: