הלוואת אקספרס

אין אחד מאיתנו שלא קיבל הצעה לקבלת הלוואת אקספרס. רובנו מדלגים על ההודעות וההצעות האלה, כי מי מאיתנו באמת חושב שזה נכון לקבל הלוואה מחברה או מקור אחר ששולחים לנו הצעה במייל או בפלאפון? אך עצם ההצעה להלוואת אקספרס היא לא כל כך גרועה, להפך, מיד נראה שמדובר ברעיון חיובי שיכול לעזור לנו מאוד, במיוחד בטווח הזמן הקרוב.

הרעיון של הלוואת אקספרס הוא מאוד פשוט. לא פעם אנחנו נתקעים במצב שאין לנו כסף נזיל ואנחנו חייבים סכום מסוים תוך זמן קצר, נניח ואנחנו חייבים לשלם עבור נסיעה לחו"ל, רכישת רכב, רכישת מכשיר חשמלי יקר או חס וחלילה לטיפול רפואי או צרכים אחרים שלא סובלים דיחוי. במקרה כזה יש לנו שתי אפשרויות שמיד נראה שאחת מהן עדיפה ולמען האמת לא תמיד שתיהן קיימות בו זמנית.

האופציה הראשונה היא לפתוח תכנית חסכון ולהוציא משם כסף. לא לכולם יש תכנית חסכון אך גם למי שיש, עדיף לא לפתוח אותה אלא להשאיר אותה כמו שהיא. כסף שיוצא מתכנית חסכון, בדרך כלל לא חוזר אליה. האופציה השנייה היא לקחת הלוואות אקספרס, כלומר ליצור קשר עם גוף חוץ בנקאי שמוכן לתת הלוואה בתנאים טובים תוך זמן קצר מאוד, 24-48 שעות, ולנצל את ההלוואה לצורך שלנו.

למה עדיף לקחת הלוואת אקספרס?

  • הריביות הן נמוכות מאוד.
  • אנחנו יכולים להחזיר את ההלוואה תוך תקופת זמן ארוכה (בין חודשים לשנים, תלוי בהסדר).
  • מוטב לנו לא להוציא כסף שיש לנו בתכנית חסכון או בתכניות אחרות ולהשתמש בהן רק במקרה סיכון קיצוני אלא להיעזר בהלוואות שהן הרבה יותר נגישות וזמינות.
  • הן פשוט מהירות ופשוטות. במקום להתעסק בביורוקרטיה שונה, אז פשוט לוקחים הלוואה ומטפלים בעניין עצמו אחר כך חוזרים לטפל בהלוואה ואיך מחזירים אותה ומתי. זה נכון בוודאי כשתכניות חסכון למיניהן יכולות להיפתח רק בתאריכים מסוימים וכשיש צורך בהלוואה מידית.

דברים שחשוב לדעת על הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס הן בהחלט יתרון עצום עבורנו אך עלינו לדעת לנצל אותה בצורה חכמה, לשם כך עלינו לבקש סכום כסף שיתאים לצרכים שלנו ומעט יותר. כך נוכל גם לממש את מה שאנחנו צריכים ורוצים וכן נוכל להישאר עם עודף לצרכים נוספים.

לפני שלוקחים הלוואה כזו, יש לבחון מהיכן נחזיר את הלוואה וכיצד. אם ניקח הלוואה בלי תכנית מסודר כיצד להחזיר אותה, אנחנו עלולים להיתקע בסיטואציה בעייתית של חוב אשר ידרוש נטילת הלוואה נוספת ואז ניכנס ללופ של הלוואות שמחזירות אחת את השנייה.

נקודה אחרונה שחשוב לדעת זה שהלוואות אקספרס הן אולי ללא ערבים והן ניתנות באופן מיידי, אך הן לא בלתי מוגבלות בסכום. כך שעלינו לבדוק שההלוואה מתאימה לצרכים שלנו ואם כן, אז לקחת אותה.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית השאירו פרטים: