מימון לעסק חדש

כשאנחנו קוראים את הנתונים אודות כמות העסקים החדשים אשר נפתחים מדי שנה, למעלה מ-45 אלף עסקים כשבמקביל למעלה מ-35 אלף עסקים אשר נסגרים מדי שנה, אנחנו תוהים לא פעם, איזו היתכנות כלכלית קיימת בשביל להחזיק עסק חדש בישראל, אילו משאבים יש להשקיע ומה צריך בשביל זה.

דבר אחד ברור, מרבית העסקים החדשים לא נפתחים אך ורק על ידי הון עצמי, כלומר כסף שמגיע מהבית. מרבית העסקים נפתחים בתמיכה של הלוואות מקרנות מימון לעסקים חדשים ודרך פתרונות מימון אחרים. המטרה של אותן קרנות ואותם גופים שעוזרים מבחינה כלכלית לעסקים שונים להיפתח היא, לקום על רגליהם, ולהתחיל לצעוד כעסק חדש מתוך הנחה שעם הזמן הם ירוויחו ויוכלו להחזיר את ההלוואה.

לפני שניכנס לעובי הקורה של הלוואות למימון עסק חדש וקרנות מימון, צריך להבין מדוע זה מתנהל כך ומדוע זה צריך להתנהל כך. בשביל לפתוח עסק צריך הון מאוד גבוה. הון זה נדרש בשביל לשכור מקום, לגייס עובדים, לקנות מלאי וציוד, לעשות קמפיין פרסום ועוד.

מרבית האנשים לא יכולים להביא את הכסף מהבית כי אין להם אותו, למדינה ולכלכלה חשוב שייפתחו עסקים חדשים כי הם אלה שיוצרים את הכלכלה, הם אלה שמניעים אותה, לכן קרנות מימון לעסקים חדשים, חלקן אפילו קרנות ממשלתיות, עוזרות לעסקים חדשים להיפתח באמצעות הלוואות (בחלק מהמקרים זה הרבה יותר מהלוואות אלא גם תמיכה בשירותים שונים) כשהרעיון הוא, שאותן הלוואות יעזרו לעסק לממן את עצמו ובכך יאפשר לו לפעול בצורה חופשית ולהזרים הון חדש לכלכלה.

אילו הלוואות למימון עסק חדש קיימות?

ניתן למצוא שורה של הלוואות מסוגים שונים לעסקים חדשים, רובן מתבססות על העיקרון של החזרים מאוחרים בתנאים טובים, כלומר ריביות נמוכות, החזרים שמתפרסים לאורך תקופה מאוד ממושכת, וכן המימון כשלעצמו מגיע לסכומים של עשרות ומאות אלפי שקלים.

בשביל שהמקום אשר מעניק את ההלוואה ירגיש בטוח לעשות זאת, הוא מקבל ביטחונות אישיים מבעלי העסק, מדובר בביטחונות כגון נכסים או ערבויות כספיות. בעל העסק ערב למעשה באופן אישי להלוואה שהוא לוקח, כאשר הוא מחזיר את הלוואה, אז מן הסתם הערבון מבוטל ואין עוד צורך בו. במקרה וזה אפשרי הרי שבעל העסק יציג כבטחונות את העסק עצמו, אך מאחר ומדובר בעסק חדש שאין בו כלום, סביר להניח שזה לא יקרה.

לפני שאתם ממהרים לקחת הלוואה לפתיחת עסק חדש, המלצתנו היא לבדוק מה מציע לכם כל אחד מהגופים שמעניק הלוואות לעסקים חדשים ואילו תנאים תקבלו בקרב קרנות מימון לעסקים חדשים, קחו בחשבון שיש מקרים שהקרן תדרוש חלק מסוים מהעסק או אחוז מסוים ממכירות של מוצר מסוים. ככל שתעשו סקר שווקים מקיף יותר, כך יש יותר סיכוי שתיהנו מתנאים טובים יותר.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.