קבלת הצעה למשכנתא

נטילת משכנתא היא לא דבר פשוט, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה מעשית, כלומר כיצד מחליטים איזו משכנתא יכולה להתאים לנו, כיצד אנחנו יכולים להחליט שהמשכנתא אשר מציעים לנו היא באמת הכי טובה שיש? הרי לא מדובר ברכישת מכשיר חשמלי או החלטה שאנחנו עושים לטווח הקצר אלא החלטה שיכולה להשפיע עלינו לאורך זמן.

אנחנו נציג לכם כאן כמה אפשרויות לקבלת הצעה למשכנתא וכיצד בוחרים בהצעה הטובה ביותר עבורכם, אך לפני כן נציין שתי עובדות שיכולות להרגיע אתכם ולעזור לכם בהחלטה. ראשית, גם אם אתם מקבלים החלטה שגויה או יותר סביר להניח שהנתונים עליהם אתם מתבססים בעת נטילת המשכנתא, משתנים, הרי שאתם יכולים לשנות את המסלול באמצעות הליך מחזור משכנתא. שנית, אם אתם אוספים את כל המידע ויש לא מעט מידע בנושא, תוכלו לבחור משכנתא שתתאים לכם.

כיצד מקבלים הצעות למשכנתא?

הדרך הטובה ביותר כיום לקבל הצעות למשכנתא, היא באמצעות האינטרנט. בדומה לתחומים אחרים בשוק, גם בתחום המשכנתאות, אתם יכולים לקבל הצעה באמצעות אתרים שונים. אותם אתרים ידרשו מכם לציין את הפרטים שלכם, כולל מידע על ההכנסות שלכם, נכסים שעומדים לרשותכם ועוד, וכך תוכלו לקבל הצעות ממספר גופים פיננסיים ישירות למייל שלכם. כל הצעה אמורה להתאים לכם ואתם רק תצטרכו לבחור מה ההצעה הטובה ביותר בשבילכם. הרעיון הוא פשוט, במקום שאתם תרוצו אחרי הגופים, הם ירוצו אחריכם.

ישנן כמובן גם את הדרכים הקלאסיות לקבל הצעה למשכנתא. ניתן לפנות לשורה של בנקים וגופים חוץ בנקאיים בשביל לקבל מהם הצעות עבור משכנתא שיכולה להטיב איתנו. את ההצעות השונות שאנחנו נקבל, ניתן להשוות ולמדוד ביניהן. ההצעה אשר הכי מתאימה לנו מבחינה כלכלית, אותה נרצה.

אפשרות אחרת היא לפנות לגורם חיצוני שמבין בתחום אשר יעזור לנו לקבל החלטה זאת על ידי איסוף נתונים מצידו אודות משכנתאות שונות. עלינו לקחת בחשבון שייתכן והוא יהיה מוטה לכיוון כזה או אחר ולכן סביר להניח שההצעה שלו למשכנתא עבורנו לא בהכרח תתאים לנו במאה אחוז.

כשאנחנו מחליטים לקחת משכנתא עלינו לקחת בחשבון כמה נקודות:

  • עלינו לבחור מה גודל הריבית שאנחנו משלמים על המשכנתא וכיצד מחזירים אותה.
  •  מה אורך המשכנתא, כלומר תקופת הזמן שעלינו להחזיר אותה. אם היא תהיה קצרה מדי היא עלולה להיות בעייתית מבחינה כלכלית, אם היא ארוכה מדי עלינו לקחת בחשבון שאנחנו נצטרך לחיות איתה שנים רבות.
  •  עלינו לבחון מה ההון הכספי שעומד לרשותנו ומה צפי ההכנסות וההוצאות שלנו לעתיד.
  •  אולי חשוב מהכל, עלינו לבדוק האם המשכנתא ביחד עם ההון העצמי שיש בידינו אכן מכסים את רכישת הנכס, אם לא, אז אנחנו צריכים למצוא דרך לכסות על הפער הזה.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.