הלוואת גרייס

בקשת המאה יש 3 סוגים של הלוואות גרייס.

הלוואת גרייס 1:

זקוקים להלוואה לשיפוץ הבית/רכישת רכב/ כל מטרה אחרת? אצלנו בקשת תקבלו הלוואת גרייס ללא פגיעה במסגרת האשראי.

לוקחים היום הלוואת גרייס ומתחילים לשלם עליה רק בעוד 6 חודשים (חצי שנה). מניסיון רב של יועצנו בחברה, מזה שנים עבדנו מול לקוחות אשר יש ברשותם קרן השתלמות/חיסכון בבנק או במוסד אחר אשר נפתח במועדים שונים וזקוקים כרגע לכסף, הפתרון המושלם עבורם זו – הלוואת גרייס, עד לפתיחת הקרן/חיסכון אשר ברשותם.

הלוואת גרייס 2:

הלוואה זו כפופה לתנאי החברה, מקבלים הלוואה לכל מטרה ומשלמים חלק מהריבית/ רק ריבית בכל חודש החל מ-30 יום קדימה ממועד חתימת הסכם ההלוואה ע"י עו"ד אשר מייצג את החברה. לאחר תקופת החזר הריבית בלבד, ישנה אפשרות ואופציה ללקוח להמשיך את תקופת ההלוואה כמו שניתנה בהתחלה – ורק לאחר מכן בסוף התקופה לשלם את הקרן לקשת.

הלוואת גרייס 3:

אתם קובעים כמה קל ונוח לקבל הלוואה בקשת. אתם קובעים את סכום ההלוואה ואת החזר החודשי אשר ביכולתכם להחזיר בכל חודש.

  • בנוסף להחלטה שלכם על סכום ההחזר החודשי, יש באפשרותכם לקבוע מועד תשלום החזר ההלוואה בכל חודש.
    הלקוח קובע בעצמו את ההחזר החודשי המתאים בשבילו לשלם לקשת בכל חודש על מתן הלוואה. כמו כן הלוואה זו כפופה לתנאי החברה כמו בכל שאר ההלוואות- בסוף התקופה אשר נקבעה מראש ע"י החברה והלקוח , ישלם הלקוח בסוף התקופה את שאר תשלומי ההלוואה ע"פ הסכם ההלוואה שנחתם במועד קבלת ההלוואה.
  • מסלולי הלוואה אלו נוחות ומתאימות גם לאלה שבעסקי נדל"ן, אשר מוכרים/קונים נכס וזקוקים כרגע לכסף!
  • מסלולי הלוואה אלו נוחות ומתאימות גם לאנשים פרטים.
  • מסלולי הלוואה אלו נוחות ומתאימות גם לעסקים .

בקשת מקבלים הלוואות גרייס עד 2,000,000 ש"ח בתנאים ללא תחרות.

ייעוץ אישי לכל לקוח.

מתן אישור עקרוני כבר באותו היום.

קשת החברה היחידה אשר מעניקה ללקוחותיה הלוואות גרייס עד 18 חודשים לבחירת הלקוח באפשרותו לבחור את תקופת הגרייס אשר מתאימה בשבילו.

כגון:

– 6 חודשים

– 12 חודשים

– 18 חודשים

מי שמחפש הלוואות בתנאים נוחים, מומלץ לו מאוד לחפש הלוואת גרייס. המינוח העברי של הלוואת גרייס, זו הלוואת חסד. מדובר בהלוואה ייחודית שהלווים יכולים להתחיל להחזיר אותה לא באופן מיידי במועד שנקבע אלא מספר חודשים לאחר נטילתה. זו הסיבה שהרבה מאוד אנשים בוחרים לקחת אותה. במאמר זה נסביר כיצד זה עובד ולמה זה יכול לעזור לנו.

אנחנו יכולים למצוא בשוק שורה של הלוואות גרייס שונות. הלוואת גרייס רגילה זו הלוואה שהן הקרן והן הריבית מוחזרות בתום תקופת ההלוואה, סוג אחר של הלוואת גרייס זו הלוואה לקרן בלבד, מדובר בהלוואה שנטל הקרן משולמת בתום תקופת ההלוואה בעוד הריבית משולמת מהרגע שלוקחים את ההלוואה. כלומר יש כאן חסד חלקי, רק על הקרן.

לפני שנסביר למי הלוואות גרייס טובות ואלו יתרונות קיימים בה חשוב להבין את המהות של הלוואה זו. נניח ואנחנו זקוקים להלוואה לצרכי בריאות, קרי טיפול רפואי. בתקופה הזו אנחנו לא עובדים באופן מלא, אז המשכורת שלנו חלקית מאוד אם בכלל אנחנו מקבלים משכורת. במקרה הזה, הלוואת גרייס תקל עלינו מאוד מאחר ולא נצטרך לשלם את כל ההלוואה כמו שהיא מדי חודש. אז אנחנו יכולים לדחות חלק מתשלום ההלוואה לימים טובים יותר, בעוד שחלק מסוים נשלם מיד או במידה ומדובר בהלוואת גרייס מלאה, הרי שאת כולה נשלם בסיום התקופה של ההלוואה.

עבור מי הלוואת גרייס יכולה להיות טובה ומה היתרונות שלה

הלוואת גרייס נחשבת טובה לשורה של גורמים. גורם ראשון הם אנשים שרכשו דירות אך עדיין לא מכרו את הדירות הישנות שלהם. במקרה כזה, הם נדרשים להשתמש בכסף של ההלוואה לצורך תשלום הדירה החדשה עד שימכרו את הדירה הישנה. ברגע שימכרו אותה יוכלו להחזיר באמצעותה את ההלוואה הישנה.

גורם אחר שנהנה מהלוואות גרייס הם סטודנטים אשר צריכים לשלם על הלימודים שלהם. במקרה כזה הם יחזירו את ההלוואה בתום תקופת הלימודים או לפחות אחרי שיעבדו מספיק זמן בשביל שיוכלו להשיג את כספם בחזרה.

עוד גורם שיכול ליהנות מהלוואות גרייס הם יזמים צעירים. מדובר על יזמים שרוצים לפתוח עסק ועדיין אין להם מספיק הון עצמי. הם משתמשים במה שיש להם ובהלוואה, כשהרעיון הוא שהרווחים העתידיים יחזירו את ההלוואה. כמובן שהם לוקחים הימור מסוים שעליו הם צריכים לתת בטחונות שונים, בעיקר פרטיים.

כשמסתכלים על הלוואות גרייס במבט-על אפשר לומר שהן עוזרות להתניע את הכלכלה. כל הלוואה עוזרת כמובן להתניע את הכלכלה אך כאן מדובר על עזרה שהיא מעבר לרעיון הכלכלי אלא לתפיסה הפסיכולוגית. אנשים רבים חוששים לקחת הלוואות כי הם לא רואים כיצד יחזירו אותה. כאן, העובדה שהם יכולים לדחות את החזרתה, עוזרת להם להחליט לקחת אותה וזה עוזר להתניע את הכלכלה קדימה.

"קשת המאה" החברה היחידה ב-י-ש-ר-א-ל שמעניקה הלוואות גרייס לתקופה של מעל ל- 6 חודשים

  • הלוואת גרייס היא הלוואה שאינה צמודה למדד פירעון ההלוואה והתשלומים מתבצעים ע"י תשלום ריבית חודשית בלבד . כל תשלומי הקרן נדחיים.
  • עפ"י הסכם שנחתם בין הצדדים תוכלו לקבל הלוואה בסכומים גדולים ללא תשלום חודשי פרט לתשלומי ריבית ההלוואה זו היא פתרון פיננסי מיוחד מכוון שהתשלום החודשי בסדר גודל אפסי והעסקה היא עתידית.
  • הלוואת גרייס היא אופציה מדהימה למי שיש לו כסף עתידי וכדומה להזדמנות כלכליות ולרכישה מיידית לבעלי עסקים המעוניינים לבצע רכישה גדולה והצפי הרווחי הוא עתידי.
  • הלוואת גרייס מותאמות אישית לכל לקוח עפ"י אסטרטגיה של כל לקוח ולקוח.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

פירוט מסלול הלוואות גרייס / בלון משכנתא

הלוואות גרייס ניתנות לבעלי נכס בתמורה לשעבוד הנכס בצורה של החזרים חודשיים נמוכים לתקופת זמן שנקבעה מראש בין הצדדים.
ההחזר החודשי כולל בתוכו תשלום עבור הריבית, בכדי לקבל אישור עקרוני אתם מוזמנים ליצור קשר על מנת שנוכל להתאים עבורכם את התוכנית המתאימה לכם.
לוח הסילוקין של ההלוואה מחושב על פי לוח שפיצר, ניתן לבצע פירעון מוקדם בכפוף לתנאי מסלול ההלוואה.
לא משנה באיזה בנק אתם, ניתן ליצור קשר ולפתור את הבעיות שלכם במיידי.
אצלנו בחברת קשת המאה תוכלו לקבל הלוואת גרייס מיידית תוך 24 שעות, לתקופה של 6 ועד 18 חודשים.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.