הלוואות כנגד נכס

 • הלוואות הניתנות לבעלי נכס אשר מעוניינים לקבל הלוואה עד ל- 1,000,000 ש"ח – מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לתת לכם את ההלוואה הכי כדאית במסלול הכי טוב שקיים כיום בשוק ההלוואות.
 • גם אם יש לכם משכנתא על הנכס אצלנו תוכלו לקבל הלוואה.
 • אתם בעלי נכס ובעבר פניתם לבנק/מוסד פיננסי אחר ולא אישרו לכם הלוואה? אצלנו בקשת מאשרים הלוואות לבעלי נכס באישור מיידי.
 • הילד שלכם רוצה לקנות דירה והבנק מקשה עליו? אין בטחונות וערבויות? אצלנו בקשת יוכל ילדכם לקבל הלוואה/משכנתא לרכישת דירה במיידי .
 • בעבר לקחתם הלוואות והסתבכתם עם הוצאה לפועל?! לא נורא – אצלנו בקשת, לכל בעיה יש פתרון. אצלנו בקשת המאה תוכלו לקבל הלוואה המלווה ע"י נציג בחברתנו בכל תקופת ההלוואה – נשלם את החובות להוצאה לפועל ונוציא אותכם מהברוך בשמחה.
 • החלטתם למכור את הנכס? אצלנו תוכלו לקבל הלוואה לתקופה קצרה ללא תשלום חודשי עד למכירת הנכס.

שלא תאלצו להתפשר על מחיר הבית שלכם ותפסידו עשרות אלפי שקלים,
ההבדל בין מימוש מהיר למכירה רגילה של בית ממוצע יכול להגיע ל 150,000 ₪
כסף שתאלצו לוותר עליו במכירה תחת לחץ .

הלוואות הניתנות לבעלי דירה המעוניינים לקבל סכום גדול – האפשרות לקבל את ההלוואה היא לבעלי נכס גם אם יש ברשותכם משכנתא קיימת, כמו כן יש באפשרותכם למכור את הבית בכל רגע נתון ולסלק את יתרת ההלוואה.

אצלנו בקשת המאה, מלווים אתכם במקצועיות, בשירות ויחס אישי לכל לקוח.

אצלנו רק הלקוח מחליט איך ומתי ישלם הכל בתכנון והתאמה אישית, אפשרויות ההחזרים רבות ומגוונות ומשתנות מלקוח ללקוח בהתאם לבקשתכם.
הלוואות גישור/ גרייס – פירעון ההלוואה מבוצע ע"י תשלום חודשי של ריבית בלבד יש אפשרות לקבל הלוואה ללא תשלום חודשי וכל התשלומים נדחים עד למכירת הדירה.

הלוואה לכל מטרה

במהלך חיינו, אנו נתקלים במצבים בהם אנו זקוקים להלוואה לצרכים שונים כגון: אירועים משפחתיים (חתונה, בר מצווה וכו'), טיפול רפואי (ניתוח, טיפולי שיניים וכו'), סגירת המינוס בבנק, בנייה או שיפוץ של בית או החופשה שתמיד חלמנו עליה.
ישנן סיבות רבות ללקיחת הלוואה, אך חשוב שאת ההלוואה נקח בצורה חכמה בצורה שנוכל להחזירה בתנאים המותאמים לנו אישית.
בכתבה הבאה נסביר כיצד לוקחים הלוואה ומהו התזמון הנכון לקחת אותה – הלוואה לכל מטרה.

להלן מס' דוגמאות למצבים בהם אנו לוקחים הלוואה:

 • הלוואה לצורך מטרת לימודים, למימון שכר הלימוד.
 • הלוואה לצורך שיפוץ בית, מימון למטרת שיפוצים.
 • הלוואה לצורך רכישת רכב חדש, מימון לרכישת רכב.
 • הלוואה לצורך טיפול שיניים.
 • הלוואה לצורך סגירת מינוס גדול שפוגע בתזרים המזומן.
 • הלוואה לרגל הקמת עסק חדש, קניית ציוד וכל הנלווה הוצאות פרסום וכו'.
 • הלוואה לעסק שנקלע לקשיים בתזרים המזומן ורוצה לשרוד ולהצליח.

הלוואות "בקשת המאה" מאפשרות לקבל הלוואה לכל מטרה עבור כל הלקוחות (בעלי נכס בלבד).

בקשת המאה ניתן לקבל הלוואות לכל מטרה עד 1,000,000 ₪ אצלנו מבטיחים שירות אישי לכל לקוח ויחס מועדף לכל אחד באשר הוא ונותנים פתרון לכל בעיה.

אנו יודעים את הקושי בלקיחת הלוואה ואת קושי ההתחייבות החודשית לכל הנתון לקושי כלכלי בחיים, ומסיבה זו אנו יושבים עם כל לקוח מבינים ומקשיבים בודקים את המניעים ואת הרצונות ואת התוכניות העתידיות ומהם אפשרותינו ומהי יכולת ההחזר ומתאימים לו תוכנית על מנת שיעמוד בה ויצמח ולא יתקע.

ברשותנו כמובן, אישור של משרד האוצר לניהול עסק של מימון והלוואות לכל מטרה. אנחנו בקשת המאה בעלי ותק בתחום ההלוואות ועוסקים בתחום זה כבר למעלה מ 20 שנה. כל הלקוחות כבר יודעים שבקשת המאה ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה.
אנו מתעסקים עם מגוון רחב של לקוחות – בין לקוחותינו נמנים עובדי מדינה, שכירים, עצמאים וחברות גדולות. אצלנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה אשר מותאמת לכל כיס. יחס אישי, היא מילת מפתח אצלנו!
כי בקשת המאה רק הלקוח קובע איך כמה ומתי הוא יחזיר את התשלומים.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.