הלוואה לכל מטרה ללא ערבים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים וקוראים יותר ויותר על גופים פיננסים, חברות אשראי, חברות ביטוח, בנקים וכן גופים פרטיים שמציעים מימון לכל מטרה וללא ערבים, הכוונה קבלת הלוואה, אשראי, למטרות שונות ללא ערבים ולכל מטרה שאנחנו צריכים. במאמר זה נסביר בקצרה למה זה טוב ומה בדיוק התנאים לכך.

הרעיון של הלוואה לכל מטרה הוא מאוד פשוט, אם בעבר השתמשנו באפשרות שלנו לקחת הלוואה מהבנק, בדרך כלל לרכישת דירה (משכנתא), רכישת רכב או לעסק, הרי שעם השנים המנעד של הלוואות התרחבו, וכיום אנחנו לוקחים אותן גם לצרכים אחרים, הרבה פחות גדולים, למשל כשאנחנו רוצים לארגן אירוע (בעיקר כשאנחנו מתכננים חתונה), כשאנחנו מחליטים לטוס לחו"ל, להירשם ללימודים ועוד. מדובר על מטרות שלא דורשות מאיתנו הלוואות בסדר גודל של מעל ל-100 אלף שקל בממוצע.

הרבה פעמים עדיף לנו לקחת הלוואה מאשר להוציא כסף מהחיסכון (בהנחה ויש לנו) או לקחת מהעו"ש ולהיכנס למינוס, כי הריביות במשק נמוכות ותנאי ההחזר מאוד נוחים. בחלק גדול מהמקרים מדובר על הלוואות שניתן להחזיר ב-36 או 40 תשלומים, כלומר בפריסה של למעלה משלוש שנים. זה מאפשר לנו להחזיר בכל חודש סכום כסף קטן שבכלל לא מורגש בעו"ש בדרך כלל.

יתרון נוסף של הלוואה מסוג זה, לפחות בחלק מהמקרים, שמדובר בהלוואה שמחזירה את עצמה. למשל אם אנחנו לווים כסף לעסק, אז ייתכן מאוד שהרווחים יחזירו את זה, זה נכון גם אם אנחנו לווים כסף ללימודים (בהנחה ואנחנו לומדים מקצוע נכון ומוצאים בו עבודה לאחר מכן). לכן משתלם לנו מאוד להיעזר בהלוואה ולא לנצל חשבונות אחרים שיכולים לשרת אותנו בימים שחונים מבחינה כלכלית.

התנאים המתבקשים לנטילת הלוואה לכל מטרה

כמו שציינו, הלוואות לכל מטרה הן בדרך כלל לא ערבים. ההסבר לכך הוא, שכיום לגופים הפיננסים יש כלים אחרים להשתמש בהם בשביל לבדוק את הכדאיות לתת לנו הלוואה ולקבל ביטחונות שונים לשם כך.

כך למשל הם יבדקו את תלושי המשכורת שלנו, חשבונות בנק, אשראי, אילו נכסים יש לנו ואפילו ידרשו שעבוד על נכסים מסוימים במידת הצורך. כך אנחנו מקבלים את ההלוואה כמו שאנחנו רוצים, בתנאים מועדפים והגופים עצמם יכולים להיות בטוחים שהם יקבלו את ההחזר בזמן ובתנאים שהם דורשים.

מי שמחפש הלוואה יכול לראות שקיים כיום מגוון של מקומות שמעניקים הלוואות לכל מטרה, לכן ההמלצה היא לעשות סקר שוק ולבדוק מה כל מקום מציע. רק מקומות שמציעים הלוואות לכל מטרה בתנאים טובים, משתלם ללכת אליהם. אין טעם לבחור במקום הראשון שרואים ואין זו חובה לקחת הלוואה דווקא בבנק או בחברת הביטוח שלכם. תבחרו את המקום הטוב ביותר עבורכם שמציע לכם את התנאים הטובים ביותר שיש.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.