הלוואה לבעלי נכס

ביקשת לקבל משכנתא והבנק לא מאשר? צריך מימון לכיסוי משכנתא קיימת? (עד 2,000,000 ש"ח)

בנוסף להלוואות שתוכל לקבל אצלנו לכל מטרה, בחברת קשת המאה אנו מאשרים ללקוחותינו משכנתאות בתנאי החזר נוחים וגמישים. אם יש בבעלותך נכס קיים – תוכל לקבל אצלנו משכנתא, למטרה פרטית או מסחרית, ולכן אנחנו הכתובת גם ללקוחות שאינם עומדים בתנאי הבנקים לקבלת משכנתא.

בין שירותי המשכנתא שלנו:

  • משכנתא לרכישת נכס חדש
  • משכנתאות לבעלי נכסים עם חשבון מוגבל
  • מיחזור משכנתא
  • כיסוי פיגורים במשכנתא
  • כיסוי משכנתא קיימת
  • משכנתאות לאזרחים ותיקים

כל הלוואה שניתנת מפורטת באופן מפורט וברור, בהתאם לחוק אשראי הוגן. הסכם ההלוואה ותנאיה נמסרים ללקוח מבעוד מועד על מנת שהלקוח יבצע בדיקה עם עורך דין מטעמו לפני חתימה על הסכם ההלוואה. אנו דוגלים בשירות אמין לכלל הלקוחות, ותמיד זמינים לענות על כל שאלה שתתעורר ולהגיע להשלמת התהליך כשהוא מובן לך היטב. במסגרת ההלוואה, אנו מנפיקים ללקוח חשבוניות וקבלות על פי חוק– כך שכלקוח של חברת קשת המאה, אתה יכול לשמור על ראש שקט ולדעת שביצעת עסקה מול חברה אמינה ומסודרת.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.