הלוואה לשכירים

בשנים האחרונות אנחנו רואים התפתחות מעניינת בתחום של הלוואות, כשנוצר מסלול מיוחד של הלוואות לשכירים. הלוואות אלו נועדו לאנשים ששכרם קבוע מדי חודש והוא לא גדל, בוודאי לא באופן קיצוני, ועל כן הרבה פעמים הם נדרשים ליטול הלוואה בשביל לעמוד בתשלומים שונים.

לצערנו הרב שכירים רבים בישראל נדרשים לקחת הלוואות, עם זה בשביל להחזיר חובות קיימים ובפרט חובות לבנק, ועם זה בשביל לבצע תשלומים עתידיים שונים. מאחר והשכר במשק כמעט ולא זז כלפי מעלה ויוקר המחייה רק עולה, אז אין זה מפתיע ששכירים רבים מוצאים את עצמם נוטלים הלוואות בשביל להצליח לכלכל את עצמם ואת בני משפחתם.

מסלול של הלוואות לשכירים הוא בדרך כלל מסלול של הלוואות לכל מטרה, כלומר מסלול שמאפשר להם ליטול הלוואה לכל צורך. החל מרכישת דירה, רכישת רכב, לימודים, חתונה, טיפול רפואי, רהיטים יקרים ועוד. חשוב לציין שבמסלול זה אפשר להשתמש גם לצורך נטילת הלוואה במידה ורוצים לעזוב את העבודה ולהקים עסק. כמו כן, כפי שציינו קודם לכן, הלוואות אלו מתאימות גם למי שמעוניין להחזיר חובות לבנק או לגורמים אחרים

לפני שנסביר כיצד זה עובד, נסביר בקצרה מדוע משתלם לקחת הלוואה לשכירים. ראשית, הריביות של אותן הלוואות הן מאוד נמוכות ולכן הרבה יותר משתלם לקחת הלוואה מאשר להיכנס למינוס. שנית, תנאי ההחזר הם מאוד נוחים ומתפרסים לאורך תקופה ארוכה. אפשר ליצור תוכנית החזר שתימשך לאורך מספר חודשים ואף למעלה משנה, מה שאומר שכמעט ולא נרגיש את זה במשכורת.

כאן עולה החשיבות של תכנון תוכנית הלוואה לאורך זמן. כאשר אתם לוקחים הלוואה בתור שכירים, הרבה יותר פשוט לכם לקבוע תוכנית החזר מדויקת. בתור עצמאים אתם לא תמיד יכולים לדעת מה יהיה המחזור שלכם בחודש הבא ולכן אתם לא יכולים לקבוע, אך בתור שכירים, ברור מה תהיה המשכורת שלכם ומכאן שאתם יכולים לקבוע תוכנית החזר שנתית ברורה ונוחה.

מה שאומר מצד שני, אל תנסו לקחת הלוואה שהיא מעבר ליכולות שלכם. כלומר, אם אתם לוקחים הלוואה של 40 אלף שקל, והשכר שלכם החודשי הוא 7,000, אז תבחנו כמה הוצאות יש לכם פר חודש בממוצע ואז תראו כמה מסך ההוצאות לוקחת ההלוואה, וככה תוכלו להחזיר את מה שאתם צריכים. בלי לחרוג יותר מדי ובלי להגיע למצב לא נעים, בו תצטרכו לקחת הלוואה להחזיר את ההלוואה שלכם.

לסיום, הלוואה לשכירים היא הלוואה לא מסובכת, כל מה שעליכם לעשות זה להציג תלושי משכורת והוכחות שיש לכם יכולת החזר, וכך תוכלו לקחת הלוואה שתעזור לכם מבחינה כלכלית, לצאת מהמינוס או לרכוש שירות או מוצר שאתם צריכים וחולמים עליו זמן רב.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.