הלוואה ללא ערבים ובטחונות

בעבר כשהיינו צריכים לקחת הלוואות, היינו צריכים למצוא ערבים שיסכימו לחתום שהם אחראים שאנחנו נחזיר את ההלוואה או להציג ביטחונות שיאפשרו לנו לקבל את ההלוואה. הימים ההם חלפו וכיום אנחנו יכולים לקבל הלוואות גם בלי ערבים וביטחונות. במאמר זה נסביר מדוע זה השתנה וכיצד זה מתבצע.

הרעיון של ערבים להלוואה היה רעיון חיובי באופן כללי, ההיגיון שעמד מאחוריו היה, אף אחד לא רוצה להעמיד את חבריו או בני משפחתו במצב לא נעים בו הוא לוקח הלוואה ולא מחזיר אותה, מה שמחייב אותם לשלם את יתרת החוב שלו. הרעיון של ערבים הוא רעיון ישן שמגיע מהמקורות, כולם עוזרים לכולם. הרעיון של הביטחונות גם הוא רעיון חיובי, אם אנחנו רוצים לקחת הלוואה, הצד השני, זה שנותן לנו אותה, ירצה שיהיה לו ביטחון מסוים לפיו אנחנו נחזיר את ההלוואה. לכן אנחנו מעמידים ביטחונות מסוימים, כמו נכסים, עסקים, חשבונות בנק ועוד, בשביל שנוכל לקבל את ההלוואה.

מה זו הלוואה ללא ערבים וביטחונות?

בשנים האחרונות אנחנו עדים יותר ויותר לרעיון של הלוואה ללא צורך בערבים וללא צורך בביטחונות. הלוואה זו באה לחסוך זמן במהלכו אנחנו נאלצים לחפש ערבים, כשמטרת ההלוואה היא לספק אותה תוך זמן קצר מאוד בתנאים איכותיים.

חשוב להבהיר, לא מדובר בהלוואות של מיליוני שקלים אלא בהלוואות של אלפי ועשרות אלפי שקלים, הלוואות שמיועדות לשימוש מיידי, אם זה לרכישת רכב, כיסוי מינוס, טיפול רפואי, הסדר חוב ועוד. הרעיון הוא, שניגשים לחברה, בוחרים מסלול הלוואה ללא ערבים וללא בטחונות, מתוך מטרה לקבל את ההלוואה באופן מיידי ובדרך כלל תוך שעה, הכסף מועבר לחשבון הבנק שלנו.

בשביל לקבל הלוואה שכזו, עלינו להציג תלושי משכורת, דפי חשבון בנק, ופרטים אישיים. על הלווה להציג כמובן פרטים אמיתיים בעזרתם אפשר למצוא איתו או ליצור קשר.

מדוע משתלם לחברות להעניק הלוואות ללא ערבים ובטחונות?

יש מספר הסברים מדוע חברות ובפרט גופים חוץ בנקאיים, מציעות הלוואות ללא ערבים ובטחונות.

ראשית, כך הם חוסכים זמן הן לעצמן והן ללווים. כל התהליך הוא מהיר ומתבצע בקלות ללא בירוקרטיה מיותרת.

שנית, מאחר ואותם גופים נמצאים לא פעם בתחרות עם הבנקים, אז הם מעדיפים להציע ללקוחות שלהם אפשרות לקבל הלוואה בתנאים מועדפים בשביל שיבחרו בהם ולא בבנקים.

שלוש, הם יכולים לגבות ריביות הרבה יותר משמעותיות ולהציג תנאי החזר הרבה יותר נוקשים, ובכך הם למעשה יוצרים לעצמם מעטפת חזקה שמאפשרת להם לשמור שהם יקבלו מהלווה את הכסף בחזרה.

מיותר לציין מדוע הלווה נהנה מהלוואה ללא ערבים וללא בטחונות. כך הוא יכול לקבל הלוואה בזמן מהיר מאוד, בלי בזבוז זמן ובלי ריצות מיותרות, הוא יכול לעשות שימוש מיידי בכסף וליהנות ממנו בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.