הלוואות בהוראת קבע

יותר ויותר אנשים נוטלים בשנים האחרונות הלוואות, לא רק דרך בנקים אלא גם דרך חברות אשראי, חברות ביטוח וכן דרך גופים חוץ בנקאיים. היתרון של נטילת הלוואות דרך גופים אלו הוא, היכולת לקבל הלוואה בתנאים מועדפים ובצורות תשלום שונות. כך למשל, הם נהנים מאפשרות לקבל הלוואה בהוראת קבע.

הרעיון של הלוואה בהוראת קבע הוא מאוד פשוט, מדי חודש מועבר סכום ההחזר החודשי של ההלוואה פלוס הריבית שנקבעה לה ישירות מהעו"ש אל החברה אשר העניקה לכם את הלוואה. הסכום מחושב, כאמור, בתוספת הריבית שנקבעה להלוואה, כך שמדי חודש לא מדובר בסכום אחיד, אך פחות או יותר מדובר בסכום דומה.

יש להלוואות בהוראת קבע יתרונות שונים אותם נסקור מיד, אך לפני כן יש לציין שמסלול זה הוא חלק משורה של מסלולים דרכם ניתן לקחת הלוואות לצרכים שונים, החל מרכישת רכב, לימודים, דירה, ועוד עבור מגוון רחב של פעילויות אחרות. הלוואות אלו ניתנות על ידי גופים חוץ בנקאיים בהחזרים מאוד נוחים, הן לגבי פריסת ההלוואה לאורך מספר רב של חודשים, הן בריביות נמוכות והן בכל הקשור לתנאי הביטחונות והערבויות השונות לגבי קבלת ההלוואה.

יתרונות של הלוואות בהוראת קבע

  • שהלוואה יורדת אוטומטית מחשבון הבנק, כלומר היא כשאנחנו מבצעים את חשבון ההוצאות שלנו מדי חודש, אנחנו יכולים לדעת בדיוק כמה עלינו להחסיר מההכנסות שלנו, ולדעת כמה כסף נזיל יש לנו.
  • מדובר על סכום שהוא כמעט אחיד מדי חודש, לכן אם נתחבר ליתרון הראשון, אנחנו יכולים לעשות תוכנית ארוכת טווח לגבי הוצאות והכנסות. היכולת שלנו לדעת כמה כסף נזיל יש לנו הוא הרבה יותר נכון בצורה כזו.
  • כיום ניתן לחשב את ההחזר החודשי באמצעות מחשבונים שונים. כלומר, עוד לפני שנטלנו את ההלוואה, נוכל לדעת מה יהיה הסכום שנצטרך להחזיר מדי חודש, כך נוכל לדעת אם אנחנו יכולים לעמוד בה או לא.
  • יש לנו יכולת מדידה והשוואה טובה יותר בצורה כזו, מאחר ואנחנו יודעים כמה כסף עלינו להחזיר מדי חודש, נוכל לבצע בקלות השוואה מול גורמים שונים, הן לגבי הריביות והן לגבי תנאי ההלוואה השונים.
  • קיימת עבורנו האופציה ליצור תוכנית הלוואה הרבה יותר נוחה וברורה. אנחנו יכולים לבקש מראש שבחודשים הראשונים ההחזר יהיה נמוך יותר ובהמשך גבוה יותר, או להיפך. כך אנחנו יכולים לעבוד בצורה חכמה יותר עם הכסף שלנו.

לסיכום, אנחנו יכולים לראות שהלוואות בהוראת קבע הן הרבה יותר נוחות וטובות עבורנו מאשר הלוואות אחרות, בעזרת הלוואה כזו יש לנו אפשרות לצפות יותר טוב מה יהיה בטווח הקצר והארוך מבחינה כלכלית וזה יעזור לנו לקבוע בצורה טובה יותר מה הם השיקולים שלנו.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.