הלוואות לחיילים

חיילים רבים מתלוננים ובמידה רבה של צדק שמשכורת של חייל איננה מספיקה היום לקיום אורח חיים סביר, נכון שחיילים לא אמורים להוציא הרבה כסף, במיוחד שרוב הזמן הצרכים שלהם מסופקים להם על ידי הצבא, אחרי עם מאות בודדות של שקלים בחודש, קשה מאוד להרוויח, להשקיע ובוודאי גם לחסוך. זו הסיבה שאנחנו מציעים הלוואות לחיילים.

הרעיון של הלוואות לחיילים מחולק לשני חלקים, הלוואות לחיילים בשירות (סדיר או קבע) וכן הלוואות לחיילים משוחררים אשר מעוניינים לפתוח עסק, ללמוד, לטוס לחו"ל וכדומה. אנחנו נתייחס במאמר זה, אך ורק להלוואות לחיילים בשירות. כשהכוונה שלנו למכלול רחב של חיילים, החל מכאלה אשר מגיעים ממעמד כלכלי נמוך ועד לחיילים במעמד כלכלי גבוה יותר, חיילים בשירות קרבי וכן לחיילים בשירות שאיננו קרבי.

תחילה נסביר למה נועדו אותן הלוואות לחיילים כפי שאנחנו מציגים אותן ולאחר מכן, נסביר כיצד לוקחים אותן.

למה נועדו הלוואות חיילים וכיצד לוקחים אותן?

כפי שציינו, מרבית הצרכים של החייל מסופקים לו על ידי הצבא, ביגוד, אוכל, לינה, נסיעות וכדומה. בקרב רוב החיילים, שאר הצרכים מסופקים על ידי ההורים והמשפחה. אך מה קורה כשהחלק הראשון לא מספיק והחלק השני לא אפשרי? אז לחייל נותרה אפשרות לצאת לעבוד, לא תמיד זה אפשרי ולא תמיד המשכורת מספיקה. לכן ישנן הלוואות לחיילים. אלו יכולות להיות הלוואות לצורך דברים בסיסיים, לבוש, לינה, מצרכים בסיסיים, פלאפון ועוד. אך ההלוואה יכולה להיות גם לצורך צרכים שמעבר, נניח להשקעה עבור עסק שיהווה בסיס פרנסה כשהוא יעזוב את הצבא, רכישת רכב, לימודים ועוד. הלוואות לחיילים יכולה לעזור במגוון מקרים בהם החייל נדרש לסכומי כסף גדולים.

כאן אנחנו מגיעים לנקודה השנייה והמשמעותית של המאמר, כיצד לוקחים הלוואה לחיילים. תחילה רק נציין שסכומי הכסף עליהן אנחנו מדברים, יכולים להגיע לסך של עשרות אלפי שקלים, הכל על פי מידת הצורך של החייל. כמובן שההלוואה ניתנת בתנאי החזר נוחים, מתוך הכרה שהחייל איננו עובד ולכן הוא יצטרך לפרוס את ההלוואה שלו לאורך תקופה ארוכה.

דרך נטילת ההלוואה היא פשוטה, מגישים בקשה ומקבלים עוד היום הצעה להלוואה. זו מוחזרת דרך הוראת קבע בהתאם ליכולת של החייל ולסכום אותו הוא נטל. מן הסתם, החייל צריך לקחת בחשבון, שלפחות בתחילת הדרך, עד שישתחרר מהצבא ויתחיל לעבוד, ההחזרים לא יהיו נוחים, אך עם הזמן סביר להניח שהמצב ישתנה.

לפני שנוטלים הלוואה שכזו, מוטב להכין תוכנית החזר, כולל ריביות, כך יהיה ניתן לתכנן בדיוק את משך זמן ההלוואה, תנאי ההחזר המתאימים, ולמשך איזו תקופה מוטב לקחת אותה. ביחד איתנו תוכלו לבנות לעצמכם תוכנית נוחה ולקבל הלוואה שתענה על הצרכים שלכם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.