הלוואה לפתיחת חברה

החלום הישראלי הנוכחי של לא מעט צעירים, בוודאי  גם של חבר'ה שכיום הם שכירים הוא לפתוח חברה משלהם ולהצליח איתה, לפחות עד שיעשו אקזיט או אולי אפילו מעבר לכך. בשביל להגשים את החלום הזה הם צריכים הון ראשוני, בסיס התחלתי עליו יוכלו להקים את החברה ולהגשים את החלום שלהם. לשם כך בדיוק אנחנו נמצאים.

כשמדברים על הלוואות לשכירים, מדברים הרבה פעמים על הלוואות לצורך לימודים, רכב, דברים בסיסיים של צריכה. אך חלק מהותי בתחום הוא כל הנושא של הלוואות לפתיחת חברה. מדובר בסכום כסף שהופך להיות הון ראשוני או לעיתים הוא נמצא לצידו של הון זה ומטרתו לאפשר לצעירים להקים חברה משלהם.

לפני שנסביר כיצד זה עובד, חשוב להבהיר שתי נקודות, הראשונה, לא מדובר אך ורק בחברת הייטק, כפי שאולי אפשר להניח. מדובר גם בחברות אחרות, מה שצריך לעשות הוא ליצור זו תוכנית עסקית עם רעיון אותו הם רוצים לממש ולשם כך הם נוטלים הלוואה ולא משנה באיזה תחום עוסקת החברה.

מדוע צריך לקחת הלוואה להקמת חברה?

אנחנו יכולים למצוא לפחות שתי סיבות טובות לכך, הראשונה, למרבית השכירים אין את ההון הראשוני הנדרש להקמת חברה, ייתכן והם יוכלו להשתמש בעזרה מהוריהם אך גם היא לא תמיד מספיקה.

הנקודה השנייה היא, גם אם קיים הון כזה, עדיף לשמור את כולו או חלקו לימים סגריריים. בתנאי ההלוואה שניתנים כיום בשוק, ובפרט על ידנו, מוטב לקחת הלוואה, ליהנות מתנאי החזר נוחים, ריביות סבירות, ולהשתמש בכסף שאנחנו מקבלים על מנת להקים את החברה ולבסס אותה, אם זה אפשרי ניתן להשתמש גם בחלק מההון הראשוני שאנחנו מביאים מהבית לצורך זה.

כיצד לוקחים הלוואה להקמת חברה?

להבדיל מבנקים שדורשים הצגת תוכנית עסקית והיתכנות כלכלית, הרי שאנחנו מציעים אפשרות לגייס הלוואה בלי שתצטרכו לעבוד קשה מדי. מה שכן, אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי שילווה אתכם לאורך כל התהליך.

ההלוואות שאנחנו מציעים עבור פתיחת חברה, הן במקרה של שכירים בלי הון עצמי והן במקרים אחרים, הן הלוואות בתנאים נוחים עם ריביות נוחות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המסלול שלכם.

חשוב לנו להבהיר, אחרי שתקימו חברה במידה ותרצו לגדול, תוכלו לחזור אלינו ולקחת הלוואה שתעזור לכם לרכוש ציוד, לפנות לאפיקים חדשים, ובכך למעשה לגדול בצורה יפה. אנחנו נהיה שם בשבילכם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.