הלוואות למוגבלים באמצעים – איך זה עובד ולמי מיועד

על פי הערכות יש קרוב לחצי מיליון חשבונות בנק מוגבלים בבנקים בישראל. מדובר במספרים אסטרונומיים. גם אם נצא מתוך נקודת הנחה שחלק גדול מהחשבונות הם כפולים או חשבונות שמוגדרים מוגבלים בזמן שבעל החשבון מנהל את עניינו הכספיים בדרך אחרת, הרי עדיין מדובר במספרים עצומים.

אותם אנשים שיש להם חשבון בנק מוגבל, זקוקים לא פעם למשאבים בשביל לקדם עניינים שונים שאין באפשרותם לקדם בגלל שחשבון הבנק שלהם מוגבל. מדובר בעניינים כמו עריכת אירועים, טיפולים רפואיים, רכישת נכס, קידום העסק ועוד. לשם כך עליהם להיעזר בהלוואה פרטית. לשמחתם יש להם אפשרות לקבל הלוואות למוגבלים באמצעים דרך גורמים חוץ בנקאיים שעומדים לרשותם.

הרעיון של הלוואות למוגבלים באמצעים הוא, שניתן לקבל הלוואה בתנאים מסוימים גם אם חשבון הבנק מוגבל, כמובן שעצם העבודה שהחשבון מוגבל מקשה יותר במובנים רבים על החזר ההלוואה, אך היא לא מונעת את קבלתה. יש לציין שבעוד גופים חוץ בנקאיים יסכימו לתת את הלוואה, הרי שגופים בנקאיים יסרבו לכך, מעצם העובדה שמדובר בחשבון בנק מוגבל.

כיצד מקבלים הלוואה עם חשבון בנק מוגבל?

ההנחה הרווחת היא, שמי שיש לו חשבון בנק מוגבל, הוא לא בהכרח מישהו שלא עובד או שאין לו הכנסה ממקור מסוים אלא הוא צבר חובות, לא החזיר אותם בזמן או לא עמד בתשלום צ'קים בזמן ועל כן הוא נמצא במקום בו הוא נמצא. לכן הוא יוכל לעמוד בתנאי ההחזר של הלוואה גם אם מדובר בעניין שעלול להיות מסובך עבורו.

ההלוואה מתבצעת בדרך כלל כנגד תלושי שכר וכן כנגד פירוט אחר על הכנסות ונכסים. במידה והגוף המלווה רואה שיש אפשרות להחזר ההלוואה באופן סביר אז הוא יעניק את הלוואה תוך זמן קצר מאוד. ההלוואה תוחזר במשך תקופה של שלוש שנים לרוב עם ריבית גבוהה. הגוף עצמו יצור מנגנון שיגן על עצמו מפני מצב בו הצד הלווה לא יוכל להחזיר את ההלוואה.

יש לציין, לא כל מי שיש לו חשבון בנק מוגבל והוא מוגדר כמוגבל באמצעים, לא יכול לעמוד בתנאי הלוואה ולא יכול להחזיר אותה. הגוף המלווה בודק כל אדם לגופו על פי מצבו ומחליט מי יכול להחזיר אותה ומי לא.

בסופו של יום, הלוואות אמורות להיות הדרך של פרטים ועסקים להתקדם ולא ליפול מהגלגל שמניע את הכלכלה. למדינה יש אינטרס שאותם אנשים יקבלו הלוואות בשביל שיוכלו לצרוך דברים (לעיתים מדובר בדברים רפואיים שהם בגדר חיים ומוות), וכך הם יעזרו להניע את גלגלי הכלכלה מחד ומאידך יוכלו לעשות כסף בעצמם (בהנחה ומדובר בהלוואה לעסקים אשר מיועדת להרחיב ולפתח אותו), לכן גופים חוץ בנקאיים מלווים כספים גם למי שמוגדר מוגבל באמצעים.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.