הלוואות למוגבלים בהוצאה לפועל

לא מעט ישראלים נאלצים להתמודד עם תיקים בהוצאה לפועל, חשבון בנק מוגבל וקשיים אחרים שמונעים מהם אפשרות ליהנות מרמת חיים סבירה. לשם כך קיים מסלול של הלוואות למוגבלים בהוצאה לפועל.

מי שמסתכל על התמונה מהצד, יתקשה בוודאי להבין איך יכול להיות שמי שיש לו חשבון בנק מוגבל או תיקים בהוצאה לפועל, יכול לקחת הלוואה אותה הוא יצטרך להחזיר ועוד עם ריבית כמו שנהוג בדרך כלל עם הלוואות. אך כשמסתכלים על התמונה השלמה, מבינים לא רק שזה אפשרי אלא גם הגיוני ונכון.

הרעיון של מתן הלוואות למוגבלים בהוצאה לפועל הוא לעזור לאנשים במצב כלכלי מאוד קשה, לנסות להתחיל דף חדש, לנסות לצאת מהמצב הכלכלי שלהם בעזרת דחיפה כספית אשר תעזור להם לעמוד על הרגליים ולהתחיל לפעול בצורות שונות.

כיצד הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל עובדת?

מאחר וברור מאליו שיש קושי מסוים למי שיש לו מגבלה על חשבון הבנק או תיקים בהוצאה לפועל, להחזיר הלוואות בצורה רגילה, הרי שכל הלוואה שניתנת למישהו כזה, היא הלוואה אשר צריכה להינתן עם ערבים, לפחות ערב אחד. במידה ואין ערבים, אז הלוואה ניתנת כנגד עירבון של נכס, נניח ומדובר במשכנתא אז ההלוואה ניתנת כנגד עירבון של חלק מהנכס.

מצד אחד יש בכך יתרון למקבל ההלוואה, מאחר והוא יכול מקבל את ההלוואה ויכול להתחיל לפעול מבחינה כלכלית, מצד שני, הגוף שמעניק לו את ההלוואה, יכול לישון בשקט שאם הוא לא יקבל את הכסף בחזרה, הוא יקבל את חלק מהנכס או מצד גורם שלישי.

לשם מה נועדה הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל?

ברור מאליו שהלוואה שכזו איננה ניתנת מאותן סיבות שניתנת הלוואה למי שאין לו בעיה כלכלית אלא היא ניתנת על מנת לפתור בעיות אחרות. כך למשל, הלוואה למוגבלים בהוצאה לפועל מיועדת לסגור את התיקים בהוצאה לפועל, כלומר לשלם את החובות, לשלם את המינוס בבנק ולאפשר פתיחה מחודשת של החשבון, לאפשר ביצוע פעילויות עסקיות שונות שעקב המצב הבנק לא מאפשר ליצור, להכניס כסף לעסק בזמן שהחשבונות מוגבלים ועוד.

כל הלוואה שכזו, מטרתה להזרים כסף ולהתחיל מעגל עסקי מסוים, מעגל אשר בניהול נכון אפשר שהוא יתחיל להזרים כסף פנימה ולאט לאט יעזור למקבל ההלוואה להרים את הראש מעל המים. לשם כך חשוב מאוד שניהול ההלוואה יהיה חכם, ושתהיה תוכנית פיננסית שלמה כיצד להתנהל איתה. הרבה פעמים בשביל לקבל הלוואה בתנאים ובמצב כזה, דורש הגוף שמעניק את הלוואה, שהצד המקבל יציג תוכנית פיננסית מתאימה עם היתכנות כלכלית על מנת שיהיה ברור שהכסף לא ניתן לו סתם כך.

לסיום, הלוואות פרטיות למוגבלים בהוצאה לפועל הן מאוד חשובות בשביל לעזור לאנשים לקום על הרגליים ולחזור אל עצמם מבחינה כלכלית, לכן הן ניתנות בתנאים נוחים ומשתלמים.

לפרטים ובקשת הלוואה, מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.