הלוואות לעסקים מתחילים

עסקים חדשים, קטנים ובינוניים, נחשבים למצרך חיוני הכל כלכלה של משק. מדובר על יצירה של מקומות עבודה חדשים. מדובר על מנוע צמיחה חשוב וממשלת ישראל, מעודדת את הקמתם והתפתחותם של עסקים. סיוע של הלוואות לעסקים מתחילים בריביו נמוכות במיוחד מקרנות ממשלתיות, עשויות להיות לעזר רב לחברות השונות שזה עתה מתחילות את דרכן ומעוניינות להתפתח הלאה.

ישנם הרבה בעלי עסקים, אשר מגיעים ליועצים כלכליים, על מנת לבצע תכנית עסקית שתכלול הוצאות, הכנסות וכן, כיצד לבנות תזרים מזומנים שהוא להב ליבו של העסק. יועצים אלה, עשויים גם להציע לאותם בעלי עסקים לפנות לגורמים שהם מכירים בדבר הלוואות, כך שבעלי העסקים, עשויים למצוא מענה בגוף מממן, אשר יעניק הלוואה בריבית נמוכה והחזרים נוחים.

ארבעת השלבים חשובים להקמת עסק חדש

ארבעת השלבים החשובים של פתיחת עסק חדש תלויים בכמה צעדים ואלה הם:

  • קבלת ההחלטה בפתיחת העסק
  • הגדרת העסק
  • בניית תכנית עסקית
  • מציאת מקור מימון אמין

אין בעל עסק, אשר אינו מודע לעובדה של הקושי בהקמת עסק מאפס, נדרשים המון כוחות נפשיים הכוללים: התרוצצויות, אישורים, גיוס עובדים, פרוצדורה ובירוקרטיה מתישה. הדבר החשוב שיקל על פתיחת העסק והמתחים, הינו מקור מימון כגון הלוואות לעסקים מתחילים. ייתכן ואתם בעלי חוש עסקים, אך אין לכם את הניסיון דרוש לדעת לנהל נכון את כל שלבי ההקמה והניהול של העסק, כאשר יוקם. לשם כך, כדאי כי לא תהיו לבד ותמצאו את אנשי המקצוע, אשר יסייעו לכם לבנות את העסק נכון, למצוא מקורות מימון טובים, כך שתוכלו לעמוד בהחזרים.

מדוע ייעוץ וקשרים של יועץ כלכלי חשובים לפני פתיחת עסק?

ייעוץ וקשרים של יועץ עסקי, חשובים בליווי של כל השלבים של הקמה נכונה של העסק, חישוב כלכלי נכו וליווי, אם מקצועי ואם ליווי פיננסי, באמצעות הלוואות שמיועדות למי שמתחיל להיות יזם או בעל עסק. יועץ מקצועי לעסקים, ינסה למצוא קרנות, אשר הן יעילות במתן הלוואות, אשר הריביות הן הכי נמוכות מכל המוסדות השונים והפריסה של התשלומים הינה נוחה. יש להציג לגוף המלווה, את התכנית העסקית לגופים הממנים ולנהל משא ומתן בדרך הטובה ביותר, באמצעות היועץ העסקי שילווה אתכם בתהליך חשוב זה.

יש לציין כי מומלץ שתקופת ההחזר תהיה ארוכה כמה שיותר, כך שהעסק יעמוד טוב על רגליו ויתנהל כך שיהיה בו תזרים משומנים יעיל עם הזמן, בכדי שההלוואה לא רק שתוחזר, כי אם תוכל גם להיפרע מוקדם יותר אם העסק מצליח מהר כפי שבעליו ציפה.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.