הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

אתם עובדי מדינה וצריכים הלוואה? אנחנו כאן בשבילכם.

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים

חברת קשת המאה מתמחה בהלוואות לעובדי המדינה בתנאים מועדפים. ההלוואות מיועדות ללקוחות כל הבנקים ללא קשר למסגרות הקיימות בחשבון הבנק.

אז למה לקחת הלוואה בקשת?

 • מוסד כספי מפוקח ע"י משרד האוצר ורשות שוק ההון.
 • הלוואות ניתנות בתנאים אטרקטיביים.
 • פריסת תשלומים עד 10 שנים.
 • הלוואה בקשת המאה היא באישור מיידי.
 • הלוואות לעובדי מדינה

אתם עובדי מדינה וצריכים הלוואה? אנחנו כאן בשבילכם.

בקשת תקבלו הלוואה בתנאים מועדפים לעובדי מדינה בפריסת תשלומים עד 10 שנים. לעובדי מדינה – ההלוואה מאושרת מיידי וניתנת עוד באותו היום.בישראל עובדי מדינה מהווים נתח מכובד מהאוכלוסיה, עובדי מדינה זכאים להלוואה בתנאים מועדפים עקב הסיכון הנמוך אותו הם מהווים בעת לקיחת הלוואה ועקב קביעות במקום העבודה לאורך זמן רב, וזאת בהשוואה לשאר הלקוחות השונים. בחברת קשת מבינים את הפוטנציאל האדיר במתן הלוואות לעובדי מדינה ועושים מאמצים רבים להורדת הריבית ולמתן הלוואות לעובדי מדינה בתנאים המועדפים ביותר.

ההלוואות ניתנות לכל מטרה עפ"י בחירתו של הלקוח. יועצנו ישמחו ללוות ולסייע לעובדי מדינה לאורך כל תקופת ההלוואה. עובדי מדינה אשר יש בבעלותם נכס הרשום בלשכת המקרקעין ("טאבו"), יוכלו לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיבים, גם אם הנכס משועבד לבנק/מוסד אחר.

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

המגזר הציבורי, עובדי מדינה, מכיל סביב 15 אחוז מכלל העובדים במשק. מדובר במספרים לא מועטים. מרביתם של העובדים, כמו בכל מגזר ובכל תחום, אינם מתפרנסים בשכר גבוה ועל כן הם נדרשים לקחת, לעיתים קרובות, הלוואות שיכולות לעזור להם במימון צרכים שונים. לשמחתם ישנם מסלולים מיוחדים של הלוואות לעובדי מדינה.

הרעיון של הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת הוא ייחודי מאחר ומדובר בהלוואות בתנאים שונים מאלה שמקבלים עובדים במגזר הפרטי. הסיבה לכך היא, שמבחינת הגורמים שמעניקים את ההלוואה, קרי גופים חוץ בנקאיים וכן הבנקים עצמם, עובדי מדינה נחשבים לעובדים מבוקשים. יש לכך כמה הסברים.

  1. לעובדי מדינה יש קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, וכלים פיננסים אחרים אשר יכולים להוות בסיס טוב לביטחונות כנגד ההלוואה. במקרים מסוימים ההלוואה ניתנת במקום אותם כלים (על חשבונם).  בזכות הכלים הנ"ל, ההלוואה לא תפגע במסגרת האשראי של הלווה.
  2. עבור אותם גורמים מממנים, עצם העובדה שללקוח יש כלים פיננסים מהסוג שהצגנו, עוזר מאוד מאחר וכך הם יכולים לתת הלוואות בלי לחשוש שזה יסכן אותם, בלי לחשוש שההלוואות יפגעו במסגרת האשראי שלהם, הגורמים מכוסים היטב מפני מצב בו הלווה לא יעמוד בתנאי ההלוואה.
  3. חלק גדול מעובדי המדינה נהנים מקביעות, מה שמבטיח להם משכורת קבועה, במצב כזה הגורמים המלווים יכולים להיות רגועים שהלווה יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה.

מדוע משתלם לעובדי מדינה לקחת הלוואה?

בדיוק כמו כל עובד בכל מגזר, לעיתים אין ברירה אלא לקחת הלוואה בשביל לעמוד בתנאי רכישה או תשלום מסוימים. היתרון של הלוואה שניתן דרך תלוש משכורת להחזיר אותה בפריסה רחבה עם ריבית נוחה. כך אם זקוקים לכסף מיידי או זקוקים לו בשביל לשלם על הוצאה גדולה, אפשר לעשות את זה דרך אותה הלוואה בלי חשש.

חשוב להבהיר כאן, שהלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת, ניתנות לכל מטרה, אפשר לקחת אותן עבור לימודים לילדים, משכנתא, רכישת רכב, טיסה לחו"ל, טיפול רפואי ועוד. ההלוואות ניתנות בצורה מפוקחת כשעל הלווה להציג תדפיסי שכר על מנת שיהיה ניתן לבחון האם הוא מסוגל להחזיר את ההלוואה. ברוב המקרים ההלוואה ניתנת תוך זמן קצר, לעיתים אפילו במקום, במזומן, צ'ק או העברה בנקאית.

כפי שציינו בתחילת המאמר, לווים מהמגזר הציבורי נהנים מהלוואות מאוד נוחות, בזכות היותם עובדי מדינה אשר יש להם כלים פיננסים שונים אשר מעניקים בטחונות גבוהים שהם יכולים להחזיר את ההלוואה. עובדי מדינה נחשבים לווים בטוחים, כלומר לווים שאפשר לסמוך עליהם שיחזירו את ההלוואה שהם מקבלים. לפיכך תנאי ההלוואה שניתנים להם, טובים יותר במקרים רבים מאשר לווים אחרים במשק.

היתרון בתנאים בא לידי ביטוי בסכומי הכסף, בריביות, במשך זמן ההחזר, באפשרות למחזר את ההלוואה ובגורמים אחרים אשר הופכים כל הלוואה לכדאית עבורם.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.