הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

המגזר הציבורי, עובדי מדינה, מכיל סביב 15 אחוז מכלל העובדים במשק. מדובר במספרים לא מועטים. מרביתם של העובדים, כמו בכל מגזר ובכל תחום, אינם מתפרנסים בשכר גבוה ועל כן הם נדרשים לקחת, לעיתים קרובות, הלוואות שיכולות לעזור להם במימון צרכים שונים. לשמחתם ישנם מסלולים מיוחדים של הלוואות לעובדי מדינה.

הרעיון של הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת הוא ייחודי מאחר ומדובר בהלוואות בתנאים שונים מאלה שמקבלים עובדים במגזר הפרטי. הסיבה לכך היא, שמבחינת הגורמים שמעניקים את ההלוואה, קרי גופים חוץ בנקאיים וכן הבנקים עצמם, עובדי מדינה נחשבים לעובדים מבוקשים. יש לכך כמה הסברים.

  1. לעובדי מדינה יש קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל, וכלים פיננסים אחרים אשר יכולים להוות בסיס טוב לביטחונות כנגד ההלוואה. במקרים מסוימים ההלוואה ניתנת במקום אותם כלים (על חשבונם).  בזכות הכלים הנ"ל, ההלוואה לא תפגע במסגרת האשראי של הלווה.
  2. עבור אותם גורמים מממנים, עצם העובדה שללקוח יש כלים פיננסים מהסוג שהצגנו, עוזר מאוד מאחר וכך הם יכולים לתת הלוואות בלי לחשוש שזה יסכן אותם, בלי לחשוש שההלוואות יפגעו במסגרת האשראי שלהם, הגורמים מכוסים היטב מפני מצב בו הלווה לא יעמוד בתנאי ההלוואה.
  3. חלק גדול מעובדי המדינה נהנים מקביעות, מה שמבטיח להם משכורת קבועה, במצב כזה הגורמים המלווים יכולים להיות רגועים שהלווה יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה.

מדוע משתלם לעובדי מדינה לקחת הלוואה

בדיוק כמו כל עובד בכל מגזר, לעיתים אין ברירה אלא לקחת הלוואה בשביל לעמוד בתנאי רכישה או תשלום מסוימים. היתרון של הלוואה שניתן דרך תלוש משכורת להחזיר אותה בפריסה רחבה עם ריבית נוחה. כך אם זקוקים לכסף מיידי או זקוקים לו בשביל לשלם על הוצאה גדולה, אפשר לעשות את זה דרך אותה הלוואה בלי חשש.

חשוב להבהיר כאן, שהלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת, ניתנות לכל מטרה, אפשר לקחת אותן עבור לימודים לילדים, משכנתא, רכישת רכב, טיסה לחו"ל, טיפול רפואי ועוד. ההלוואות ניתנות בצורה מפוקחת כשעל הלווה להציג תדפיסי שכר על מנת שיהיה ניתן לבחון האם הוא מסוגל להחזיר את ההלוואה. ברוב המקרים ההלוואה ניתנת תוך זמן קצר, לעיתים אפילו במקום, במזומן, צ'ק או העברה בנקאית.

כפי שציינו בתחילת המאמר, לווים מהמגזר הציבורי נהנים מהלוואות מאוד נוחות, בזכות היותם עובדי מדינה אשר יש להם כלים פיננסים שונים אשר מעניקים בטחונות גבוהים שהם יכולים להחזיר את ההלוואה. עובדי מדינה נחשבים לווים בטוחים, כלומר לווים שאפשר לסמוך עליהם שיחזירו את ההלוואה שהם מקבלים. לפיכך תנאי ההלוואה שניתנים להם, טובים יותר במקרים רבים מאשר לווים אחרים במשק.

היתרון בתנאים בא לידי ביטוי בסכומי הכסף, בריביות, במשך זמן ההחזר, באפשרות למחזר את ההלוואה ובגורמים אחרים אשר הופכים כל הלוואה לכדאית עבורם.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית השאירו פרטים: