הלוואות בריבית נמוכה

זקוקים להלוואה כדי לשפץ את הבית או כדי לצאת לנופש בחו"ל? עם כל המשפחה לאחר שלא אפשרתם זאת לעצמכם במשך כמה שנים? דרך קשת המאה תוכלו לקחת הלוואה בריבית נמוכה ולהפוך את הרכישה שלכם לזריזה, משתלמת ויעילה – תוך שעה הכסף יכול להיות אצלכם בחשבון הבנק, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ואתם תהיו כבר בחצי הדרך להגשמת המטרה שלכם.

הלוואה חוץ בנקאית

הבנק מסרב לתת לכם הלוואה? אתם לא מעוניינים לקחת הלוואה מהבנק בגלל שאתם מחפשים תנאים טובים יותר? אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את האפשרות הנוחה והמשתלמת של קשת המאה. כמו כן, אם כבר לקחתם הלוואה מהבנק ואתם מעוניינים בעוד אחת שלא תכביד על ההוצאות שלכם והחזרי ההלוואה לבנק – אנחנו מבטיחים לתת לכם הלוואה משתלמת ונוחה עד 1,000,000₪.

הלוואה משתלמת לטווח ארוך

כאשר מדובר בהלוואה לטווח ארוך, למשל כמה שנים, כדאי לקחת בחשבון את גובה הריבית שתשלמו. לשם כך כדאי להשתמש במחשבון הלוואות. כך תוכלו לדעת בדיוק את גובה ההחזר החודשי בהתאם לריבית ולשלב זאת בקלות בחשבון ההוצאות הקבועות.

לאיזה מטרה כדאי לקחת הלוואה מסוג זה?

  • פיתוח העסק – מרגישים שיש ביקוש לסניף נוסף של העסק באזור אחר בארץ? רוצים לעבור למבנה גדול יותר? רוצים למתג מחדש ולהשקיע כספים גדולים יותר בשיווק באינטרנט או במדיה אחרת? זה הזמן להוציא כסף כדי להכניס כסף באמצעות הלוואה נוחה ומשתלמת של קשת המאה.
  • רכישת רכב – זקוקים לרכב נוסף למשפחה או לעסק ואין לכם כסף נזיל למטרה זו? בשביל זה אנחנו כאן. חשוב לזכור שהחזרי ההלוואה כולל הריבית הם קבועים ולא משתנים ולכן ניתן לפרוס את ההלוואה מבלי לפחד מעלייה לא צפויה של הריבית.
  • שיפוץ דירה – ידוע כי ההוצאה הגדולה ביותר בחייו של כל אדם היא רכישת דירה. שיפוץ דירה כללי נמצא גם הוא בחלק העליון של ההוצאות הגדולות וכיום רוב השיפוצים מתבססים על הלוואה. אז אם החלטתם לשפץ את הנכס מהיום למחר ומצאתם קבלן איכותי שאתם לא רוצים לפספס אותו – צרו אתנו קשר לקבלת הלוואה תוך שעה.

לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.