מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא היא פירעון ההלוואה הקיימת ע"י לקיחת הלוואה אחרת במהלך תקופת ההחזר.

מיחזור המשכנתא הוא כדאי בהזדמנות מסוימת כמו למשל שער הדולר היחסי שיעורי הריבית ועוד..

חשוב לציין כי לפני מיחזור משכנתא יש לבדוק ביסודיות את כל הנתונים, הסכומים, העמלות וההוצאות הנלוות על מנת לקבל תמונה ברורה, מיחזור המשכנתא מותאם כל לקוח לגופו.

מיחזור המשכנתא הקיימת ללקוחות אשר לקחו בעבר משכנתא בגוף חוץ בנקאי וגם ללקוחות כל הבנקים.

מיחזור משכנתא כיום היא צעד משמעותי בחיינו, לקיחת משכנתא זה צעד השקעה גדול מבחינתו-

  • בקשת מודעים לבעיה זו ולכל התהליך הנלווה במיחזור משכנתא- רובנו לא מודעים מהן ההשלכות אשר יש בכל התהליך עד לקבלת המשכנתא עצמה.
  • זה כמעט בלתי אפשרי לקרוא את כל התנאים אשר יש בלקיחת משכנתא מהבנק- תצטרכו לשלם לעו"ד אשר ישב וייקרא מילה מילה עד להבנה מלאה.
  • על מנת שתוכלו לחסוך עשרות/אלפי שקלים – אצלנו בקשת תוכלו לקבל תמונה ברורה יחס אישי הסכם משכנתא פשוט, קל להבנה לכולם.

 

למה מיחזור משכנתא?!

  • התשובה היא פשוטה מאוד, אם לקחתם בעבר משכנתא בריבית מסוימת, הריבית במשק ירדה – וכתוצאה מזה יוצא לכם להפסיד עשרות/אלפי שקלים בחישוב כללי לכל שנות המשכנתא. כיום בקשת יש פתרון, תוכלו לקבל משכנתא בריבית נמוכה יותר ממה שאתם משלמים כיום.
  • משכנתא בדרך כלל לוקחים לתקופה של בין 20-30 שנים, בממוצע של משכנתא ע"ס 500,000 ש"ח הפרש של 1 % בלבד משמעותו עשרות/מאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא – פשוטו כמשמעו.

 

למי מתאים מיחזור משכנתא?!

  • מיחזור משכנתא מתאים לכל אדם אשר בעברו רכש בית וקיבל משכנתא בכל מוסד פיננסי שקיים כיום בשוק.

כמו כן , כיום הריבית היא בשפל היסטורי . ברוב המקרים כדאי ומשתלם למחזר משכנתא בריבית נמוכה יותר שהיום יש את האפשרות לקבל אותה בקשת.

 

תהליך מיחזור המשכנתא

תהליך מחזור המשכנתא הוא תהליך פשוט ביותר אשר מצריך 2 דברים:

  1. העתק חוזה המשכנתא אשר נקלחה בעבר.
  2. מכתב כוונות לסילוק המשכנתא .
  • אישור מתבצע בתוך 24 שעות מקבלת המסמכים הרשומים מעלה.
להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.