הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים

כל אחד באיזה שלב בחיים, צפוי להזדקק להלוואה כלשהי, אם גלל חובות, סגירת מינוס, מימון לימודים ועוד. למשל  הסטודנטים, עשויים למצוא כי הלוואה כזאת, עשויה לממן להם את לימודיהם על מנת להגיע לתואר הנכסף ולעבודה עם משכורת גבוהה לאחר סיום לימודיהם. יש לברר לגבי גובה הריבית ואת גורמי המימון. רבים פונים היום לחברות חוץ בנקאיות, בכדי לקבל הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים. יש לציין, כי התמקחות על ריבית היא מקובלת וזאת, בשל התחרות הרבה של חברות מימון חוץ בנקאיות הקיימות היום בשוק.

מומלץ, שלא להתחייב לתשלומים גבוהים בכל חודש, כך שכדאי שתיקחו סכום ריאלי לצרכים האישיים שלכם. הלוואות ללא שיקים וערבויות בנקאיות, עשויה פתור לרבים מימון מהיר. הלוואות מסוג זה שהן ללא ערבים, עשויות לפתור בעיות ועוגמת נפש ללווים.

משא ומתן עם כמה גופים להלוואות חוץ בנקאיות

כדאי כי תבררו בכמה חברות שמציעות הלוואות חוץ בנקאיות, כך שיהיה לכם מושג לגבי גובה הריבית וכן, פריסת תשלומים שתהיה נוחה לכם. יש לשים לב גם לתקופת ההלוואה ולהבדלים בין האפיקים השונים.  גם על עמלת פירעון מוקדם כדאי לברר, כך שאולי תצליחו לשלם את כל סכום ההלוואה לפני התקופה שהתחייבתם.

אם אתם מעוניינים בסכומים גבוהים יותר, כדאי לפנות ליועצי הלוואות, אשר יקצרו עבורכם את הדרך וישיגו לכם הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים מגוף שהם מכירים. שירותי ייעוץ, עשויים לסייע לכם, כך תלמדו על ההבדלים בין הלוואות וכן, על היתרונות והחסרונות של כל מסלול.

למי עשויות להתאים הלוואות ללא ערבים?

הלוואות ללא ערבים, מתאימות להרבה אנשים בעלי צרכים שונים. הלוואות אלה, פתוחות לקהל הרחב, כגון: עוסקים מורשים, עוסקים פטורים, עובדים שכירים, עצמאים, עובדי מדינה, סטודנטים ועוד. לרוב בהלוואה ללא ערבים, ניתן לקבל אותה בזמן קצר. יש להביא את כל המסמכים הרלוונטיים והאישורים כגון תלושי משכורת אחרונים, שלושה תלושי בנק אחרונים וצילום של ת.ז. מי שעצמאי יש להביא דוח שומה של השנה האחרונה.

ניתן היום לקבל הלוואה ללא ערבים והיא קיימת בתנאים טובים ואטרקטיביים. ניתן להחזיר הלוואות לכל מטרה של 15,000-30,000 ועוד בהחזרי שיקים בכל חודש ותנאי פריסה שישתלמו עבורכם.

מדוע כדאי לפנות לחברות ממון חוץ בנקאיות

רבים היום מעדיפים להגיע ישר אל חברות מימון חוץ בנקאיות, היות וההלוואה לא תירשם להם באובליגו שבו מתנהל חשבון הבנק שלהם. גם מבחינת הבירוקרטיה משתלם הרבה יותר לפנות לחברות חוץ בנקאיות, אשר תוך יום עשויות לאשר את ההלוואה.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.