הלוואה ברגע

זקוקוים לכסף באופן מיידי? מעוניינים לקנות עכשיו רכב, צריכים לשלם עכשיו על טיפול רפואי או זקוקים לכסף מיד בשביל לכסות את המינוס או חוב ישן? זה הזמן ליטול הלוואה אקספרס, הלוואה שמאפשרת לכם לקבל את הכסף מיד ולא עוד חודש, שבוע ואפילו לא עוד בשלושה ימים.

במשך שנים רבות, הבנקים נלחמו על האפשרות לתת לנו הלוואות בתנאים שלהם, במהלך הזמן כאשר החל שוק ההלוואות להיפתח לתחרות, בין היתר באמצעות גופים חוץ בנקאיים, אז הם החלו לשווק הלוואות תוך ימים בודדים, מה זה אומר? הלוואות תוך חמישה ימים או שלושה ימים. היו, מן הסתם, אנשים שהלוואות באופן כזה עזרו להם מאוד, הם לא היו זקוקים לכסף באופן מיידי ולכן יכלו לחכות עוד מספר ימים עד שיקבלו אותו.

אך בו בזמן, היו אנשים אשר כן היו זקוקים לכסף באופן מיידי. למשל, מי שרצה לטוס בחו"ל מהיום להיום ולא היה לו כסף לשלם על הכרטיס, צעירים שרצו להירשם ללימודים ונזכרו בכך ביום האחרון של ההרשמה, חבר'ה שגילו ברגע האחרון שנתקעו בלי כסף והיו חייבים לשלם הוצאה גדולה. הם היו צריכים להשתמש באפשרות של הלוואה ברגע.

כיצד עובדת ההלוואה?

הלוואה ברגע כשמה כן היא, מלמדת שהכסף אותו אנחנו נוטלים בהלוואה יתקבל בחשבוננו באופן מיידי. לא יהיו עיכובים, לא יהיו ימי המתנה, כלום. ברגע שאנחנו חותמים על מסמכי ההלוואה ומסכמים על המסלול והסכום בו אנחנו מעוניינים, אז אנחנו נקבל את הלוואה מיד אל חשבוננו. זה אומר, שהכסף יועבר אל החשבון ותוך שעות עד יום עסקים אחד, אנחנו נראה את הכסף אצלנו בחשבון ונוכל להשתמש בו.

ההלוואה איננה שונה מבחינת הסכום אותו ניתן ליטול (אלפי עד עשרות אלפי שקל, לעיתים זה גם יגיע למאות אלפי שקלים), הריבית תהיה דומה לזו שניתנת בהלוואות אחרות, וכן תנאי הפריסה יהיו דומים. חשוב להבהיר, לפני שאנחנו נוטלים את ההלוואה, עלינו לוודא שיש לנו אפשרות לעמוד בתנאי הלוואה, החל מהסכום אותו אנחנו נוטלים, הריביות אותן אנחנו מחויבים לשלם על ההלוואה, וכן בתנאי ההחזר, כלומר חלוקת ההחזר החודשית.

היא יכולה להתאים לקהלים רבים, החל מצעירים שזקוקים לכסף באופן מיידי, הורים שזקוקים לכסף מסיבות שונות, בני גיל הזהב ועוד. ההלוואה יכולה לשרת אותנו בצורות שונות, לא רק לשם הוצאה מיידית אלא גם לשם סגירת מינוס או הכנסת כסף לחשבון הבנק.

לכן, לפני שאתם בוחרים לחפש אופציה אחרת, תעצרו שנייה ותבדקו, ייתכן מאוד שבעזרת הלוואה ברגע תוכלו לפתור את כל הבעיות שלכם בצורה פשוטה ומהירה. אנחנו מחכים לכם כאן עם הצעות אטרקטיביות להלוואות שכאלה בתנאים נוחים מאוד.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.