הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

ישנן הרבה דרכים לקבל הלוואה חוץ בנקאית, אנחנו יכולים לקבל הלוואה בסכומים שונים ברגע, אשר יכולים להתאים לצרכים שלנו, עם זה ללימודים, טיול בחו"ל, רכישת רכב, דירה או כל דבר אחר. את ההלוואה ניתן לקבל בצורות שונות, עם ריביות שנוחות לנו, פריסה לאורך זמן ועוד.

אחת הדרכים לקבל או יותר נכון להחזיר את ההלוואה היא באמצעות הוראת קבע. הרעיון הוא פונים לגוף חוץ בנקאי, מבקשים ממנו הלוואה על פי הסכום שאנחנו זקוקים לו, מסכימים על הריבית ועל התנאים, ולאחר מספר ימים מקבלים את ההלוואה לחשבון הבנק.

ברגע שמתחילים להחזיר את ההלוואה, עושים זאת דרך הוראת קבע חודשית בסכום מסוים. הסכום נקבע כמובן בהליך החתימה על הלוואה, לצד הסכום יש גם את הריבית אשר צריך לשלם עבור ההלוואה.

כעת עולה השאלה, האם מדובר ברעיון נכון ומשתלם או שמא עדיף לבחור בדרכים אחרות להחזר ההלוואה. חשוב להבהיר, לא רק גופים חוץ בנקאיים עובדים בצורה כזו על החזר הלוואה שהם מעניקים אלא גם הבנקים. אך להבדיל כמובן, גופים חוץ בנקאיים, מציעים הלוואות בתנאים הרבה יותר נוחים, עם ריביות והחזרים ממושכים יותר, מה שמאפשר לנו להיות פחות בלחץ ולהשתמש בכסף בצורה הרבה יותר חכמה.

הרעיון להשתמש באפשרות של הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע, משתלם, שכן כך אנחנו יכולים לתכנן את התקציב החודשי בידיעה שמדי חודש יורד מהחשבון סכום קבע קבוע. כך אנחנו גם יכולים לתכנן כיצד ייראה המשך החודש שלנו לצרכים שונים. הידיעה שאנחנו יכולים לעשות את זה כך, עוזרת לנו לבנות תוכנית, פחות או יותר קבועה, להחזרים של ההלוואה בתנאים שמתאימים לנו ועומדים בצרכים שלנו.

לפני שאנחנו בוחרים לקחת הלוואה, בכל סדר גודל שהוא, ומחליטים שהיא תתבצע באמצעות הוראת קבע, הרי שאנחנו יכולים צרכים לבדוק היטב כמה כסף אנחנו צריכים ולאילו צרכים הוא ישמש אותנו. עלינו לבחון שוב ושוב, האם הסכום שאנחנו מבקשים יכול להספיק לצרכים שלנו ואף מעבר לזה.

במידה ואנחנו מחליטים לקחת הלוואה בהוראת קבע, יש לבדוק מתי יהיה מועד ההחזר, באיזה תאריך מדובר וכיצד הוא עומד אל מול תנאי התשלום באשראי ותשלומים אחרים בהוראת קבע, עלינו גם להחליט האם מדובר ביום קבוע לכל ההחזרים, כך שהחשבון יגיע לנקודה ממנה נוכל להתחיל כל חודש מחדש.

לסיום, כשאתם מחליטים לקחת הלוואה בהוראת קבע לכל צורך שהוא, אנא בדקו שוב ושוב את התנאים וההחזרים הנדרשים לכך, על מנת שתוכלו לעמוד בתנאי ההלוואה לאורך זמן. כך תוכלו לנצל אותה עד תומה ולא תצטרכו להתמודד עם מצב בעייתי אשר בעתיד ידרוש מכם הלוואות נוספות לצורך כיסוי ההלוואה שזה עתה לקחתם.

לקריאה נוספת: הלוואת אקספרס

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.