איך להתמודד עם מחנקי אשראי

אנשים רבים היום, נקלעים למצבים שבהם הם זקוקים להלוואה דחופה, כמו למשל החלפה של רכב שהתקלקל, חתונה של בן או בת, סיוע בלימודים של הילדים, שיפוץ דחוף בבית, החזר חוב לבנק לכיסוי האובר דראפט ועוד. ישנן פרסומות על בנקים המעניקים הלוואות מהירות וחברות חוץ בנקאיות נוספות. ללא ספק, מדובר על ההלוואה המבוקשת ביותר בשוק. בדרך כלל, מדובר על הלוואה עד 30,000 שקלים, אך מי שיש לו בטחונות בבנק, עשוי לקבל אף יותר.

כאשר מדובר על הלוואות המיועדות לכל מטרה, יש לקחת בחשבון כי הנתון משתנה. גוף ממן, ישאל שאלות כגון למה מטרת ההלוואה, הנתונים של הלווים או המבקשים את ההלוואה נבדקים בבנק, כגון עבר בנקאי, האובליגו, החזרות שיקים וכדומה. כאשר הבדיקה מגלה נתונים טובים, הלווה עשוי להיענות בחיוב ולקבל את ההלוואה.

הלוואה זו מוענקת ללא צורך בערבים. תהליך הלוואה הינו קצר יחסית, פריסת התשלומים, עשויה להגיע לחמש שנים, תלוי כמובן בסכום המבוקש. יש לברר היטב את הפרטים על ההלוואה, כגון כמה הריבית החודשית, אם ניתן לפרוע אותה לפני סיומה, ללא תשלום של קנסות, מה הבנקים האחרים מציעים, אולי ישנן הצעות אטרקטיביות יותר וכדומה.

היזהרו ממחנק אשראי

המחיה בישראל, היא קשה, ההוצאות השוטפות ממשיכות לזרום ואתם עשויים לחוש מחנק, כאשר ישנה הלוואה שהיא הוצאה חודשית נוספת לעוד כמה שנים. חשוב, כי לא תיכנסו למעגל ההלוואות, אלא תחייבו רק כאשר סיימתם לשלם הלוואות אחרות. הרבה אנשים בארץ, מוצאים את עצמם, נכנסים למעגל שלא יכולים לצאת ממנו בקלות.

יש לקחת את ההלוואה, אם באמת הגיעו מים עד נפש ואין ברירה אחרת. ניתן לפנות ליועץ הלוואות בלתי תלוי, אשר יבדוק עבורכם, היכן יהיה לכם הכי משתלם ליטול הלוואה.

האם כדאי ליטול הלוואה מהבנק או מחברה חוץ בנקאית?

לאחרונה אנו שומעים הרבה על ריבוי חברות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות. לרוב הריבית תהיה גבוהה יותר משל הבנקים, אך ישנם אנשים שמעוניינים לפנות דווקא לחברות מימון פרטיות, היות ובאמצעות נטילת הלוואה מגורמים אלה, האובליגו בבנק אינו נפגע וההלוואה אינה משתקפת בבנק בו מתנהל חשבונו של הלווה.

ידע הוא חשוב גם במקרה זה של נטילת הלוואה, היות וניתן היום בהחלט להתמקח עם בנקים, גופים חוץ בנקאים וכדומה, היות וישנה תחרות רבה בשוק ההלוואות, כך שניתן לנצל זאת לטובתכם.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.