הלוואה מהירה – הלוואות מיידיות ללא ערבים

הלוואות מיידיות, הן הפתרון היעיל והמהיר לכל מקרה בו אנו זקוקים לכסף במיידי, במקרי חירום כלכליים שלרוב בנק לא יכול להיחלץ לעזרתנו באופן מיידי. בנק כידוע, דורש בדיקה מעמיקה ואישורים מנהליים והמון בירוקרטיה דברים שבדרך כלל דורשים זמן המתנה ומעקבים את לקיחת ההלוואה או מונעים אותה.

חברת "קשת המאה" בודקת את מצב הלקוח ובהלוואות מיידיות התשובה נעשית בתוך שעה מרגע שליחת המסמכים, האישור מתקבל עוד באותו היום ואנו עוזרים ללקוח בהתאמה אישית ובעיסקה המשתלמת ביותר עבורו. בחברת "קשת המאה" מייעצים לכם אנשי מקצוע המתמחים בכלכלה ובעלי ניסיון פיננסי בתחום ההלוואות המיידיות.

נשמח לייעץ בפרטים נוספים בשיחת טלפון ע"י המומחים שלנו.

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על הרעיון של הלוואה מהירה, אל מול הלוואות שדורשות בירוקרטיה וניירת. פתאום אנחנו יכולים לקבל הלוואה מיידית, כזו שלא דורשת הרבה זמן המתנה עד שהכסף אצלנו והיא מאפשרת לנו להשתמש בכסף באופן מיידי לצרכים שונים.

במאמר זה נסביר מתי נרצה לקבל הלוואה מהירה, מה היתרונות שלה על פני תכניות מימון אחרות ולמי היא מיועדת, אך לפני כן נסביר בקצרה מהי הלוואה מיידית.

מהי הלוואה מהירה (או מיידית)

הרעיון של הלוואות מהירות הוא מאוד פשוט, ישנם מקרים בהם אנחנו זקוקים לקבל באופן מיידי, אז במקום להגיש בקשה להלוואה שאחריה מתחילה מערכת של בדיקה האם אנחנו רשאים לקבל הלוואה מיידית, אז אנחנו יוצרים קשר עם גוף מימון שמאפשר לנו לקבל הלוואה ברגע.

הלוואה כזו ניתנת תוך בדיקה בסיסית של תנאי ההחזרה שלנו על פי משכורות אחרונות, בדרך כלל הלוואה כזו ניתנת בתנאי החזר של עד שלוש שנים, בריבית מסוימת על פי תנאי המקום. מהרגע שאנחנו חותמים על קבלת ההלוואה, היא אמורה להיות אצלנו בחשבון הבנק תוך ימים בודדים ואז אנחנו יכולים לעשות עם הכסף מה שאנחנו רוצים.

מתי נעדיף לקבל הלוואה מהירה ומה היתרונות שלה?

ישנם שורה של מקרים בהם נעדיף לקחת הלוואה מהירה, כשהמקרה הקלאסי הוא אם מדובר במקרה חירום בו אנחנו חייבים כסף באופן מיידי. בדרך כלל מדובר על מקרים כמו אירוע בריאותי, אירוע של נזקין ועוד. כאן באים לידי ביטוי היתרונות של הלוואה כזאת, אנחנו לא צריכים להמתין לכסף זמן רב, אנחנו מקבלים אותו ויכולים מיד לעשות בו שימוש. מאחר ולעיתים ערך הכסף משתנה, ככל שנעשה בו שימוש מהיר יותר לצרכים שלנו, נפסיד פחות מערכו הסופי.

הלוואה מהירה גם מתאימה למקרה שאנחנו רוצים לסגור עסקה מסוימת, באופן אישי או עסקי, ואנחנו צריכים סכום כסף באופן מיידי. במקרה כזה הלוואה כזו תשרת אותנו יותר מאשר הלוואה אחרת שנדרשת לעבור הליכים בירוקראטיים שונים שעלולים לגרום לנו להפסיד את ההזדמנות.

למי מיועדות הלוואות ברגע?

הלוואות מהירות מיועדות לקהלים שונים, הן קהלים שמעוניינים לקבל אותה לצרכים אישיים והן קהלים שזקוקים להלוואות מסוג זה לצרכים עסקיים. בדרך כלל מי שלוקח הלוואה כזו, מן הסתם, הוא מי שזקוק לכסף באופן מיידי ולא מי שיכול להמתין עם נטילת ההלוואה, למרות שבתנאים מסוימים, נטילת הלוואה יכולה להשתלם יותר מאשר פתיחת תוכנית חסכון או שימוש בכסף נזיל.

חשוב לשים לב, הלוואה מהירה ניתנת בתנאי החזר וריביות שונות, מוטב לבחון מה בדיוק אתם מקבלים ומתי עליכם להחזיר את הכסף. תעשו את השיקול הכלכלי הנדרש בשביל להחליט האם הלוואה כזו מתאימה לכם והאם יש לכם אפשרות להחזיר אותה, את הבדיקה יש לעשות מול ההכנסות שלכם וכן מול רווחים עתידיים צפויים.

הלוואה ללא מסמכים

לא מעט אנשים מעדיפים שלא להיכנס לעולם ההלוואות ולו מסיבה אחת, בירוקרטיה.

המילה המאיימת הזאת שמאחוריה יש הרבה ניירת, פקידים, זמן המתנה ועוד דברים, גורמת לאנשים רבים לוותר על הזכות שלנו לקבל הלוואה לצרכים שונים והרבה פעמים, כתוצאה מכך, נגרם לנו נזק כלכלי בגלל זה.

לשמחתם של אותם אנשים ולשמחתנו, בשנים האחרונות נוצרו מסלולי הלוואות ללא מסמכים. הרעיון הוא מאוד פשוט, אנחנו יכולים לקבל הלוואה בלי שנצטרך לעמוד בדרישות שונות של בירוקרטיה, הלוואה ללא מסמכים מאפשרת לנו לקבל אותה באופן מיידי בלי שנצטרך להמתין זמן רב, בלי שנצטרך לספק מידע רב אודות האמצעים שעומדים לרשותנו, אנחנו יכולים לקבל את הלוואה בזמן קצר ולעשות בכסף כרצוננו.

הלוואה באישור מיידי

אחת הבעיות הקשות בתחום ההלוואות היא העובדה שלוקח זמן עד שהן מאושרות, זה נכון לפחות לגבי הלוואות בנקאיות. זו בעיה שכן הרבה פעמים אנחנו זקוקים לכסף באופן מיידי ואם נדרש זמן עד שאנחנו מקבלים אישור על ההלוואה, הרי שהיא עלולה להפוך להיות חסרת תועלת.

הבעיה מחריפה כאשר אנשים מחליטים לא לנסות לקבל הלוואה מפאת הזמן שעובר מרגע הבקשה עד אישורה. במקרה כזה, הם פשוט מוותרים מראש על האפשרות לבצע פעולות מסוימות נדרשות, דבר שפוגע בהם באופן אישי ולמעשה גורם נזק כלכלי למערכת כולה.

זו הסיבה שגופים חוץ בנקאיים מציעים הלוואה באישור מיידי. מדובר על הלוואה שאנחנו מקבלים בו במקום ברגע הבקשה. הלוואות כאלו ניתנות לגורמים פרטיים ועסקיים על פי הצורך. הרעיון הוא פשוט, אנחנו מגישים קשה להלוואה על סכום מסוים, מציגים תלושי שכר או תלושים מהבנק שמלמדים על מצבנו הכלכלי, וכך אנחנו מקבלים את ההלוואה בו במקום בלי סחבת בירוקרטית מיותרת.

הלוואות שכאלו מאפשרות לנו לבצע פעולות שונות, רכישות של נכסים, הזמנת שירותים וכדומה, וכן הן מאפשרות לכל המערכת הכלכלית ליהנות מכסף חדש שנכנס לתוך המעגל העסקי. צריך לזכור, הלוואות הן כלי פיננסי חשוב מאוד להתנעת תהליכים כלכליים במובן הפרטי והלאומי, ככל שמקבלים יותר מהר אישור עליהן, כך הכסף נכנס יותר מהר ואפשר להניע את התהליך בכיוון חיובי.

הלוואה מיידית ללא ערבים

בעבר בכל פעם שרצינו לקבל הלוואה היינו צריכים להביא חברים או בני משפחה שיהיו ערבים לנו. הרעיון היה פשוט ולמען האמת גם די הגיוני, הבנק רצה להיות בטוח שאנחנו נחזיר את ההלוואה, אז הוא דרש מאיתנו להביא חברים או בני משפחה שיחתמו שאנחנו אכן נעמוד בתנאי ההלוואה. התנאי היה שאם לא נעמוד, הם יאלצו להחזיר את ההלוואה. הערכה היתה מאחר ואנחנו לא רוצים לגרום להם אי נוחות ולהעמיד אותם במצב כלכלי לא נעים, אז אנחנו נעשה הכל בשביל להחזיר את ההלוואה בשביל שהם לא יצטרכו להחזיר אותה בעצמם.

עניין הערבים יצר לא פעם בעיות, ראשית, כי היו לווים שהתקשו להציג ערבים מתאימים, שנית, כי לא פעם הערבים מצאו את עצמם בקשיים כלכליים בגלל שהם נאלצו להחזיר הלוואות שהלווים לא החזירו. לכן בשנים האחרונות יש יותר ויותר גופים חוץ בנקאיים שהציעו הלוואות מיידיות ללא ערבים.

הרעיון של הלוואות מסוג זה הוא מאוד פשוט, במקום שתיווצר אי נעימות שכזו, אנחנו מקבלים את ההלוואה באופן מידיי בלי שנצטרך להציג ערבים. בדרך כלל מספיק לשם קבלת ההלוואה להציג תלושי שכר, דוח עו"ש מהבנק, הוכחה שיש לנו חסכונות או פיקדונות, נכסים מסוימים שמשמים כבטחונות ועוד.  מבחינת אותו גורם שמספק את הלוואה זה מספיק ואין צורך עוד בערבים. כך אנחנו מקבלים את ההלוואה ואף אחד מחברינו או בני משפחתנו לא צריך להיות ערב לנו.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.