הלוואה לרכב יד שניה

מימון לרכב יד שניה – הלוואה בתנאים נוחים ומשתלמים

הלוואות לרכב יד שנייה נוחות מכמה סיבות טובות. ההון העצמי הראשוני שאנחנו משלמים הוא יחסית נמוך, בכל חברה אחוז זה שונה אך לרוב מדובר בסכום שאינו עולה על שלושים אחוז משווי הרכב, ושאר הסכום אנחנו יכולים להחזיר בפריסה רחבה. ישנן חברות המספקות גם שירותי מימון מלא לרכב יד שניה.

תנאי החזר נוחים וריביות נמוכות

הריביות על הלוואות אלו הן מאוד נמוכות (בפעם האחרונה שבדקנו, ינואר 2017, שיעור הריבית עמד על %0.1 בלבד), בהתאם לריביות במשק כיום – לכן אנחנו מפסידים מעט מאוד על ההלוואה. כשברור לנו שיש מי שירכוש את הרכב בסיום התקופה, אז הרבה יותר קל לנו להחליט לרכוש רכב יד שנייה על פני רכב יד ראשונה שהוא יותר יקר ועל כן גם הסיכוי למכור אותו בלי הפסד הוא יותר נמוך.

כשאנחנו רוכשים רכב יד שנייה דרך הלוואה, אנחנו למעשה מאפשרים לעצמנו להתפנות לרכישת דברים אחרים באמצעות הכסף שעומד לרשותנו, החל מריהוט, תשלום שכר דירה או משכנתא ועוד.

כלי רכב יד שנייה שנמכרים דרך מימון של חברות ליסינג או חברת מימון והלוואות, הם כלי רכב שעוברים בדיקות מתאימות לפני שהם נמכרים. כלומר, אנחנו לא קונים חתול בשק אלא רכב אמין ואיכותי.

  • לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן, מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

כיום חברות הליסינג וכן מקורות מימון אחרים כמו בנקים, חברות אשראי וגופים חוץ בנקאיים מציעים שירותי הלוואות לרכישת רכבים מיד שנייה, מדובר בשירות שנותן לנו את כל הכסף באופן מיידי ואנחנו צריכים להחזיר אותו במשך תקופה של עד 40 חודשים בדרך כלל, עם ריבית מאוד נמוכה ובעלות חודשית קבועה.

שירות זה מתאפשר לאחר שנערכת בדיקה קצרה בה נבחן האם יש לנו משכורת קבועה ואנחנו נוכל לעמוד בתשלומים. חשוב להבהיר שכל עוד אנחנו לוקחים הלוואה על הרכב, אזי שהוא לא שלנו, אלא של חברת המימון.

מימון רכב יד שניה הלוואה לרכב יד שניה ניתן לקבל מארבעה גופים עיקריים:

  1. הלוואה מהבנק – כרגיל, בנק הוא הגוף הראשון אליו נפנה לקבלת הלוואה. הבנק מכיר היטב את היסטוריית האשראי שלכם ולכן תנאי ההלוואה יכולים להשתנות בהתאם. פעמים רבות הלוואה לרכישת רכב יד שניה מהבנק תגרום לעומס על האשראי השוטף שמנוהל בו.
  2. מימון של חברת רכב (חברת ליסינג פרטי / תפעולי) – משתלם במיוחד כאשר יש לנו צורך בשרותים הנוספים של החברה, כמו טיפולים או טרייד אין. חברות רכב לא מתמחות בניהול אשראי ולכן כדאי לבדוק טוב את תנאי ההלוואה שתיקחו מהם לרכישת רכב יד שניה.
  3. חברת מימון חיצונית (חברות ביטוח, חברות מימון והלוואות) – הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאיות ניתן לקבל בנאים מאוד גמישים. תוכלו לקבוע את תקופת ההחזר, את צורת התשלום, ועוד מאפיינים שיקלו מאוד על ההתנהלות הכלכלית שלכם. יתרון נוסף בהלוואה לרכב מחברת מימון חיצונית הוא העובדה שלא תצטרכו לספק מסמכים היסטוריים רבים. בדרך כלל תלושי משכורת אחרונים יספיקו לקבלת הלוואה.
  4. חברות כרטיסי אשראי – את ההלוואה המהירה ביותר תקבלו מחברת האשראי. סכום הקרן יהיה נמוך יותר בדרך כלל והריביות שתשלמו גבוהות משמעותית. מתאים במיוחד למי שמחליף רכב ישן בישן וצריך סכום לא גבוה להשלים את ההפרש.
  5. רכישת רכב חדש ניתן לממן גם בעזרת הלוואה מיבואן (פריסה לתשלומים למעשה)

למה משקי בית בישראל מעדיפים להחליף רכב ישן בישן?

יותר ויותר אנשים בישראל מעדיפים לרכוש היום כלי רכב יד שנייה, בעיקר מחברות ליסינג על פני כלי רכב חדשים. אם בעבר אנשים היו מחליפים כלי רכב ישנים בחדשים, כיום לא מפריע להם להחליף כלי רכב ישן בישן, ולעיתים הם אפילו מרוויחים מזה.

יש לכך שני הסברים מאוד פשוטים – ההבדלים באיכויות הרכבים, יד ראשונה ויד שנייה, הם לפעמים מזעריים, בזמן שההבדל במחיר יכול להיות עצום. ההסבר השני הוא, שאם בעבר היה קושי מסוים למכור כלי רכב יד שנייה הרי שכיום הרבה יותר פשוט, בין היתר בזכות העובדה שחברות ליסינג מוכנות לרכוש אותם במחירים טובים. כך למעשה אנחנו רק צריכים להוסיף את ההפרש ואנחנו יכולים לרכוש רכב יד שנייה או רכב חדש.

עם זאת, גם ברכישת רכב יד שנייה כיום אנחנו צריכים ויכולים ליהנות ממימון מסוים – הלוואה שמאפשרת לנו לפרוס את התשלומים על הרכב על פני תקופה של עד שלוש שנים, מה שמאפשר ברמת העיקרון לא להרגיש כמעט את התשלום על הרכב.

  • לפרטים ובקשת הלוואה לחצו כאן, מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם
להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.