הלוואות לסטודנטים

ממשלת ישראל מודעת למצבם הכלכלי של הסטודנטים ובאמצעות אגודות שונות, כגון אגודת הסטודנטים, היא נוהגת להציע הלוואות לסטודנטים, אשר תהיינה ארוכות טווח. היום, כבר אין צורך בערבים, כל סטודנט, יכול לבקש טפסים באגודת הסטודנטים וכן, יוכל לבקש בקשה. העניין הוא, שלא כל סטודנט יכול לקבל הלוואה, היות ומספר המלגות מוגבל. ישנה אופציה נוספת שהיא הלוואות ממשלתיות, הן מאוד אטרקטיביות וניתן לקבל אותן ללא ריבית

הבעיה בישראל שיוקר המחייה, מקשה על כולנו, במיוחד על קהילת הסטודנטים שנאלצים לממן לימודים ושכר דירה, לא כולם יכולים לעבוד במשרה מלאה, בכדי לממן את מחייתם ולכן, רובם נאלצים לבקש הלוואות ממקורות שונים. סטודנטים רבים, יוכלו להתרכז בלימודים ובמבחנים, אם לא ייאלצו לעבוד שעות רבות שכן הלימודים תובעים מהם המון זמן ושקדנות בכדי שיוכלו לקבל את התואר הנכסף לו הם שואפים.

אופציות נוספות להלוואת הסטודנטים

כל סטודנט, יוכל לבקש הלוואה מחשבון בנק בו הוא מתנהל, היות ובנקים רבים נוטים לעזור לסטודנטים, היות והם מאמינים בציבור זה כי הם  רואים בו פוטנציאל לעתיד. יש סטודנטים שיעדיפו לא לפגוע באובליגו הבנקאי שלהם ויפנו לחברות מימון חוץ בנקאיות, אשר יאפשרו להם במהירות לקבל את ההלוואה, לאחר שימציאו טפסים של שלושת החודשים האחרונים של פעילות החשבון בבנק בו מתנהל חשבונם, תלושי משכורת וכדומה. האישור להלוואה זו יהיה מהיר, אך יש לבצע סקר שוק בנוגע לתנאי התשלום והריביות, על מנת להשיג את ההצעה שתשתלם להם ביותר.

מימון שכר הלימוד באמצעות הלוואה לסטודנטים

שכר הלימוד באוניברסיטאות ובמכללות הוא גבוה ולכן, סטודנטים רבים, מבקשים בכל שנה, הלוואה לסטודנטים, בכדי לממן את שכר הלימוד. ישנו הסדר עם הבנקים, אשר כל סטודנט, יוכל להחזיר את ההלוואה בסיום הלימודים, כלומר, יתחיל לשלם אותה רק בסיום לימודיו, מה שמקנה לרוב הסטודנטים אוויר לנשימה וריכוז בלימודיהם. כל סטודנט, ימצא מקום עבודה מכובד בסיום לימודיו, הודות לתואר שהוא יקבל, מה שיאפשר לו להחזיר את ההלוואה ביתר קלות, כאשר הוא משתכר יפה.

יש לציין, כי הלוואות עבור הסטודנטים, הן בעלות ריבית נמוכה יותר, היות וכל הבנקים וגורמי המימון השונים מתחשבים במצבם. על מנת לממן למשל 3 שנות לימודים, יש ליטול 3 הלוואות שונות, כך שהדרך הנוחה ביותר לסטודנטים, היא להחזיר אותן בסיום לימודיהם. ישנה האופציה הנוספת, של הלוואה באמצעות חברות האשראי, אשר באמצעותן ניתן ליטול הלוואות נוחות, כך שאפשרויות להלוואה לא חסרות ומה שנותר הוא למצוא את האפשרות המשתלמת ביותר.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.