הלוואה דחופה

כולנו היום נמצאים בלחצים כלכליים, בגלל המצב שהוא אינו מזהיר בארץ, כאשר יוקר המחיה עולה והמשכרות נשארות בעינן. רבים פונים לבנקים או לחברות חוץ בנקאיות בכדי לקבל הלוואות דחופות. יש אנשים שנכנסו לאובר דראפט בבנק בו מתנהל חשבונם והם נמצאים לפני הגבלה בחשבון. מקרים אלה מצריכים הלוואה מידית. הלוואות מסוג זה, אכן עשויות לעזור, אך יש לחשוב היטב ולא למהר, גם אם אתם בלחץ כלכלי גבוה, היות והתנאים להלוואה והמוסד שממנו תיקחו את ההלוואה הוא חשוב לא פחות.

בגלל התחרות הרבה בין הבנקים לחברות חוץ בנקאיות, ניתן למצוא הלוואות שתשתלמנה. הריביות הן שונות וכן, פריסת התשלומים. מה שיש לדעת הוא שכל החברות והבנקים שמציעים הלוואה מסוג זה, יבקשו מכם: 3 תלושי משכורת או אם אתם עצמאים, דו"ח שומה אחרון של מס הכנסה, 3 תדפיסי בנק אחרונים. הבנקים ישאלו אתכם מה מטרת ההלוואה, אך חברות חוץ בנקאיות, תהיינה דיסקרטיות יותר. גם חברות וגם בנקים יבצעו  חקר מהיר על ההיסטוריה שלכם בבנקים, כך שיהיו בטוחים, כי אתם לקוחות בטוחים ויעניקו לכם די מהר את הסכום המבוקש וזאת, בהתחשב בהכנסותיכם.

ממי כדאי יותר לקחת הלוואה דחופה?

כל מי שמנהל חשבון בנק, יודע כי יש אובליגו לכל מי שמנהל חשבון. האובליגו הוא סכום האשראי שלך בבנק, אם לקחת הלוואה היא נרשמת באובליגו וזה מה שמרתיע הרבה אנשים ליטול הלוואה דווקא בבנק. לפעמים כדאי, כי הבנק בו מתנהל חשבונכם, לא יידע על ההלוואה שלקחתם מחברות חוץ בנקאיות, כך שהאובליגו שלכם יישאר נקי. מה שכן, בנקים יבצעו את הבירוקרטיה במתן ההלוואה, כך שההמתנה להלוואה זו, תהיה ארוכה יותר מאשר הלוואה מחברות חוץ בנקאיות.

הלוואות דחופות לחיסול חובות

יש לדעת, כי כאשר נוטלים הלוואה יש להחזירה. ישנה הקלה רבה, אם בחיסול חובות ופתיחת דף חדש וכדומה. גם בעל עסקים רבים לוקחים הלוואות דחופות מחברות חוץ בנקאיות, כאשר העסק נקלע למשבר של תזרים מזומנים. לקוחות שחזרו להם שיקים בשנתיים האחרונות, ייתקלו בסירוב גם מהחברות החוץ בנקאיות. כך שלפני שנוטלים הלוואה, בררו מה התנאים, מה הריבית, אם מדובר בפריסת תשלומים נוחה וכן בדיקה על החברה שמלווה, כמה זמן היא קיימת בשוק וכן השוואת מחירים יהיה צעד נבון נוסף לפני ההחלטה במי בוחרים שיעניק לנו הלוואה. לרוב מדובר ע סכומים של כמה עשרות אלפי שקלים ולא ביותר, כך שזו הסיבה כי  האישור יהיה מהיר יותר.

להלוואה מיידית לבעלי נכסים השאירו פרטים:
*אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. *הפרסום איננו מהווה הצעה למתן אשראי. *ההלוואה כפופה לאישור חברת קשת המאה השקעות בע"מ ומותנית במתן ביטחונות להבטחת החזר מלוא ההלוואה. העמדת ההלוואה בכפוף לתנאי העסקה המותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה המוחלט של החברה ובכפוף לתנאיה הסופיים ובהתאם לנתוני סיכון הלקוח *בכוונת החברה לקבל חיווי אשראי לגבי הלווה בעניין האם להעמיד את האשראי המבוקש. תקופת ההלוואה: 3 – 72 תשלומים, ריבית מקסימלית שנתית: 15% לדוגמה: הלוואה על סך 10,000 ₪ ל–12 חודשים בריבית 15% בתום התקופה ישלם הלקוח סך הכל 10,831 ₪. דוגמת מודל זו מותאמת באופן אישי לכל לווה לפי שיקול דעתה של החברה. עלות ההלוואה עשויה להשתנות בכפוף לשינויים בריבית. הלוואה חוץ בנקאית של קשת המאה מותאמת אישית עבורך. הלוואות לכל מטרה: הלוואה עד 1,000,000 ₪ ועד 72 תשלומים.